czy ktoś był ostatnio w szczawnie azalia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
klika
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 04 sie 2019 21:38
Oddział NFZ: Małopolski

czy ktoś był ostatnio w szczawnie azalia

Post autor: klika »

opinie o Szczawno Azalia
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: czy ktoś był ostatnio w szczawnie azalia

Post autor: Bibi2 »

Jak pewnie zauważyłaś aktualnych opinii o Azalii w Szczawnie brak, jedynie w Tobie nadzieja, że jak wrócisz to ją napiszesz.
Dobrego pobytu :)
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1459
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: czy ktoś był ostatnio w szczawnie azalia

Post autor: seti36 »

Klika
Ja też wybieram się do Azali w Szczawnie ale dopiero grudniowym terminie . Mało jest informacji o tym ośrodku i warunkach tam panujących .Jedyna nadzieja w Tobie jak wrócisz to mam nadzieję ,że się podzielisz wrażeniami :)
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: czy ktoś był ostatnio w szczawnie azalia

Post autor: Archibald »

Ja co prawda byłem w Domu Zdrojowym, ale w tym samym czasie(25.06.-18.07.2022) w "Azali" był kolega i bardzo był zadowolony. Budynek ma dwie części, starszą i nowszą, całość odnowiona. Byłem w pokoju u kolegi, pokój czteroosobowy przestronny, ale zakwaterowano tam tylko dwóch kuracjuszy, w pokoju czajnik i kubki, łazienka wspólna z innym pokojami. Czysto. Wszystkie zabiegi na miejscu. Bardzo miły i pomocny personel. Wyżywienie bardzo smaczne i zróżnicowane, przez 3 tygodnie pobytu ani raz nie powtórzyło się menu.
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1459
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: czy ktoś był ostatnio w szczawnie azalia

Post autor: seti36 »

Archibald
Dzięki za chociaż takie informacje o Azalii .Jeszcze może Klika napisze coś o tym ośrodku bo jest tam kuracjuszką .
ODPOWIEDZ