Wasze oczekiwania co do forum

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wasze oczekiwania co do forum

Post autor: adamadi »

agunia3 pisze:Mam taką propozycję: może udałoby się zrobić coś w formie czatu - shoutbox na innych forach - na dole głównej strony, widoczne i dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Często są tu prowadzone ''nocne rozmowy'' lub rozmowy przy kawie a na takim czacie posty od razu są widoczne, można pogadać na luźne tematy i nie zajmuje się miejsca w dziale.
Postprzez administrator » 12 sty 2013 14:07
Nawet przez chwilę się nad tym kiedyś zastanawiałem lecz póki co nie planuję takiego dodatku, wszak to jest forum, a nie chat

Adminie od tego wpisu minęło sporo czasu i nic się nie dzieje,rozważasz jeszcze shoutbox ?
Po pobycie na tym forum z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić że prawie każdy temat to chat prywatny :idea: :idea:
Ja wiem że jako administratorowi zależy ci na dużej ilości wpisów(reklamy,reklamodawcy itp itd..)ale czy większość z nich jest konstruktywna ?
Proszę jeszcze raz o rozważenie tej opcji .
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wasze oczekiwania co do forum

Post autor: Sloneczko »

Mnie całokształt tego forum bardzo się podoba :D
Myślę, że nic bym nie zmieniała.
I w tematach, które stworzyłam może pisać kto chce i co chce aby tylko nikogo nie obrażał ;)
Pozdrawiam wszystkich a szczególnie Admina :kwiat: :D
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

moje oczekiwanie co do forum...

Post autor: jacky6 »

z uwagi na ostre sprzątanie forum dało się zauważyć kasowanie pewnych postów...
jednakże sama informacja o kasacji niewiele mówi - sugeruję przypisanie na tym poziomie informacji o tym jaka była kategoria ...
tak samo, jak na etapie zgłaszania postu - jako niezgodnego z czymś tam...

PS - temat "shoutboxu" rozwiązał się już sam...
został uruchomiony w Klubie Przyjaciół Sanatoryjnych na FB...
czyli nie są to rzeczy niemozliwe :-)

:mrgreen: 21 DDW :ugeek:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wasze oczekiwania co do forum

Post autor: margot »

Jacky rozumiem Twój ból po porażce -usunięcie Twoich postów ...widocznie były bezsensowne i nie na temat :?
Każde forum , klub ma swojego ,,szefa "
raz jest to pan Popiołek ,,Dom "
a innym razem pan Anioł ,,Alternatywy 4 " w tym przypadku mocniejszy był Anioł ;)
Czystość to samo zdrowie czyli porządek bardzo wskazany tak jak na FB :D
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7119
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

oczekiwania forumowiczów ...

Post autor: jacky6 »

margot pisze:Jacky rozumiem Twój ból po porażce -usunięcie Twoich postów ...widocznie były bezsensowne i nie na temat :?
....
Czystość to samo zdrowie czyli porządek bardzo wskazany tak jak na FB :D

doszedłem poniewczasie, że swoim postem wykazałem wcześniej wypowiadajacej się osobie bezsens jej wypowiedzi...
dostałem za to trzy punkty pozytywne oceny...
ale przyszła miotła, bezsens zmiotła a dla towarzystwa i mój komentarz...
natomiast w historii ocen pozostał zapis, że był post, został oceniony i wyparował...
z moich obserwacji na wszelakiego rodzaju forach istnieje tzw. "śmietnik" do którego admiralicja kieruje usuwane wątki i wpisy, można tam tylko zajrzeć, nie można już pisać ale można się dowiedzieć jaka była podstawa skierowania tamże właśnie danego tekstu...
nie jest to mus ale jest dobrym rozwiązaniem wykazującym kto, kiedy i w jakim zakresie popełnił "gafę"...

...
a pro po porządku w Klubie Przyjaciół Sanatoryjnych ulokowanym na FB - jakoś tak ciekawie się składa, że od początku jego zaistnienia nie było ani jednego przypadku usuwania tekstu, bo nie było takiej potrzeby...
owszem, została skreślona z listy jedna osoba, która wykazała totalne zero aktywności ale po uprzednim zawezwaniu do tablicy i odczekaniu pewnego przedziału czasu dającego możliwość wypowiedzi...
...
dobrze się też składa, że obecnie Klub PS żyje obecnością i aktywnością większości najlepszych forumowiczów...
żyje i doskonali dotychczasowe doświadczenia...

:mrgreen: 19 DDW :ugeek:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Wasze oczekiwania co do forum

Post autor: Hipokryt »

adamadi pisze: 05 mar 2015 19:57 (...)
Post przez administrator » 12 sty 2013 14:07
Nawet przez chwilę się nad tym kiedyś zastanawiałem lecz póki co nie planuję takiego dodatku, wszak to jest forum, a nie chat

Adminie od tego wpisu minęło sporo czasu i nic się nie dzieje,rozważasz jeszcze shoutbox ?
Po pobycie na tym forum z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić że prawie każdy temat to chat prywatny :idea: :idea:
(...)
Proszę jeszcze raz o rozważenie tej opcji .
Minęło aż dziewięć wiosen od tego pomysłu, więc może warto sięgnąć do tego i coś zmodyfikować aby ułatwić szybką wymianę zdań w postaci czatu :?: Byłoby to dobre dla wielu tematów w działach typu off-topic, czyniąc go dobrym sposobem na odciążenie witryny i unowocześnienie komunikacji :roll:
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 440
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Wasze oczekiwania co do forum

Post autor: kruszynkaK »

Czy trzy odnośniki przy zdjęciu to 3 linki ?
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Wasze oczekiwania co do forum

Post autor: moderator »

W poście można zamieścić trzy linki (w polskiej nomenklaturze odnośniki).
ODPOWIEDZ