Sanatorium Olszówka Rabka -Zdrój

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
ElaCicha1977-
Posty: 2
Na forum od: 03 wrz 2022 13:24
Oddział NFZ: Mazowiecki

Sanatorium Olszówka Rabka -Zdrój

Post autor: ElaCicha1977- »

Kochani odradzam pobyt w Szpitalu Uzdrowiskowym Olszówka w Rabce -Zdrój Słowackiego 8 w necie pokazane piękne pokoje i ze świeżo po remoncie ośrodek gucio prawda te nów wyremontowane pomieszczenia to Komercja!!!! w łazience szambo wypływa na zewnątrz prysznic z PRL-u drzwi lecą na ciebie sylikon zagrzybiały i zapleśniały wyrwane z zawiasów a o żywieniu nie wspomnę wiecznie suchy biały ser , łazanki i ryż z jabłkiem zupy woda na kostkach warzywnych z odrobiną warzyw i całymi ziemniakami lub ryżem w koło to samo
jedzenie podane jak dla świń dziecko musze karmić na zewnątrz bo to co tu dają jest ni jak nie jadalne a liczą jak by było nie wiadomo co skarga będzie złożona do NFZ jak wrócimy z turnusu bo wyjazd wcześniej jest nie możliwy
musimy być do 07.09.2022 NIE POLECAM !!!!! PATOLOGIA!!!!!
PabloPawo
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 07 wrz 2018 18:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Olszówka Rabka -Zdrój

Post autor: PabloPawo »

Byłem w Rabce w Olszówce na turnusie z ZUS we wrześniu 2018r. Turnus ZUS-owski zakwaterowany był właśnie w nowym pawilonie A. Moje wrażenia jak najbardziej pozytywne, zarówno warunkni kwaterunkowe, wyżywienie, baza zabiegowa, okolica i współkuracjusze.
ElaCicha1977-
Posty: 2
Na forum od: 03 wrz 2022 13:24
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Olszówka Rabka -Zdrój

Post autor: ElaCicha1977- »

Witam to był Pan cztery lata temu a obecnie jest tragedia chodzi mi o część szpitalną przeznaczoną dla rodziców poprostu patologia niestety chętnie prześlę fotki pozdrawiam
Awatar użytkownika
kamel0906
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 233
Na forum od: 25 gru 2021 10:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Olszówka Rabka -Zdrój

Post autor: kamel0906 »

Od września ma być podobno remont ... Ciekawe czy dojdzie do tego .
ODPOWIEDZ