Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Yaga »

Witaj Mirabello. Ja dzwoniłam ok 10 dni na zwroty polowałam nad morze ale nie było. Ponieważ zależało mi by wyjazd był latem to wzięłam zwrot do Szczawnicy czego nie żałuję. Jak pytałam o morze to brak zwrotów słyszałam. Może i były... ale nie dla mnie .Próbuj chyba teraz jest lepiej bo jesień i może coś wydzwonisz czego Ci życzę oczywiście morza :)
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Mirabella »

Yaga dla mnie to za daleko...W jakim sanatorium jesteś....opisz warunki bytowe i rehabilitacje.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Yaga »

Mirabello byłam w Dzwonkówce. Pobyt opisałam chociaż wróciłam ostatniego sierpnia .Ten czas tak szybko leci ....ale dzwoń na zwroty może będzie morze :kwiat: czego Ci życzę
Awatar użytkownika
Maria66
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 21 kwie 2014 08:23
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Maria66 »

Witam serdecznie a ja z zwrotów jadę w czwartek do Inowrocławia do Modrzewia i mimo złych opini ja wierze że będzie ok i tego się trzymam .pozdrawiam :kwiat: 8-)
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Yaga »

I tego Maria66 trzeba się trzymać I samemu się przekonać. Dobry humor i pozytywne myślenie tego potrzeba :) Życzę Ci udanego pobytu I dobrej pogody I fajnego towarzystwa :)
Awatar użytkownika
Maria66
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 21 kwie 2014 08:23
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Maria66 »

Yaga dziękuje i pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Atina »

Maria66 pisze: 12 wrz 2022 11:59 Witam serdecznie a ja z zwrotów jadę w czwartek do Inowrocławia do Modrzewia i mimo złych opini ja wierze że będzie ok i tego się trzymam .pozdrawiam :kwiat: 8-)
Mario nie jest źle tylko od Ciebie zależy jak ten czas spędzasz ;)
Piękne parki ,cudowne tężnie i ciasta w ,,tramwaju,,będzie dobrze 👍
W Ino byłam już 4 razy ...
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: renatka11 »

Dzisiaj był zwrot dla dwóch osób do Świnoujścia i chętnie z mężem byśmy pojechali, ale ośrodek Lazur bez bazy zabiegowej. Nic nie wiem o tym ośrodku. Może ktoś był i podpowie czy daleko do ośrodka, w którym byłyby zabiegi i ogólnie o sytuacji dla osób z NFZ w tym ośrodku. W Internecie uzyskałam informację, że jest to hotel.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

Renatko , Lazur to hotel położony w samym centrum strefy uzdrowiskowej . podejrzewam , że na zabiegi chodzilibyście do sanatorium Bałtyk i Zakładu Przyrodoleczniczego , spacerkiem ok. 5 minut .
W Świnoujściu chyba tylko Energetyk jest odrębnym sanatorium , gdzie jest wszystko na miejscu , wszystkie inne sanatoria , czy miejsca hotelowe , podlegają pod Uzdrowisko Świnoujście S.A .
Hotele , latem maja obłożenia komercyjne , poza sezonem podpisują umowy z Uzdrowiskiem , o udostępnieniu im pokoi dla określonej grupy osób .
Jednak zabiegi , a często i stołówka są poza hotelem . , w ośrodkach , należących do Uzdrowiska .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

Maria66 pisze: 12 wrz 2022 11:59 Witam serdecznie a ja z zwrotów jadę w czwartek do Inowrocławia do Modrzewia i mimo złych opini ja wierze że będzie ok i tego się trzymam .pozdrawiam :kwiat: 8-)
Mario , opinie to indywidualne odczucia , każdy ma inne wymagania , inne spojrzenie na wszystko ... ja chętnie czytam opinie , ale niekoniecznie się nimi sugeruję , dzwoniąc o zwrot ;)

Życzę Ci ogólnego zadowolenia z pobytu :D
ODPOWIEDZ