Nałęczów Zakład Uzdrowiskowo-Leczniczy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Nałęczów Zakład Uzdrowiskowo-Leczniczy

Post autor: Natalia-C »

Lawenda dziękuję za fotkę. Teraz już wiem jak to wygląda :lol:
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Nałęczów Zakład Uzdrowiskowo-Leczniczy

Post autor: jania »

Takie kuriozum,czyli łazienka 3 w 1,występuje w większości obiektów sanatoryjnych w Nałęczowie.Podobnie jest w Kolejowym,Kardiologu,Rolniku,ks.Józef,myślę ,że w pozostałych podobnie.Na dodatek wymiary jak dla krasnoludków :oops:
Po pobycie szpitalnym w Wieńcu Zdrój (w znakomitych warunkach)przedkładam podobny pobyt w Nałęczowie,gdzie w Kardiologu miałam znakomitą opiekę lekarską,spoko wyżywienie ,tudzież zabiegi.Rzeczywiście wyposażenie pokoi jest z innej epoki np.14 calowe telewizorki :lol: ale w zamian były 3 wizyty u specjalisty,wszelkie badania,natomiast w wypasionym Wieńcu wizyta (1)trwała 3 min.u bardzo zmęczonej pani doktór.
Zdecydowanie najlepsze warunki sanatoryjne w Nałęczowie są w Pawilonie Angielskim i san.Rolnik ,a ceny za prywatny pobyt bardzo podobne.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Nałęczów Zakład Uzdrowiskowo-Leczniczy

Post autor: Genever »

Gdzieś zgubiłam tą opinię. Wyważoną i z niezbędnymi szczegółami. Dziękuję.
W przyszłym roku remont łazienki... może by tak :lol:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Nałęczów Zakład Uzdrowiskowo-Leczniczy

Post autor: Nutka »

Dziękuję Platon za dobrą opinię :)
Dobrze się Ciebie czyta👍
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Nałęczów Zakład Uzdrowiskowo-Leczniczy

Post autor: GIENIA »

lawenda pisze: 17 wrz 2022 17:26 Gieniu i Natalio-C jeśli nie umiecie sobie wyobrazić to wrzucam fotkę takowej łazienki. :lol: ;)

Dzięki lawendo :kwiat: ciekawe rozwiązanie :lol:
cichy 66
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 07 sty 2020 21:09
Staż sanatoryjny: 22

Re: Nałęczów Zakład Uzdrowiskowo-Leczniczy

Post autor: cichy 66 »

W Fortunacie byłem 16 lat temu i pewno miałem pecha bo trafiłem do jedynki bez takiej atrakcji jak umywalka pod prysznicem. Jeżeli chodzi o obsługę to była na najwyższym poziomie. Pokój był sprzątany codziennie i zawsze pani wymieniała ręcznik jak tylko był wilgotny. Pamiętam że przy zmianie pościeli a wymieniali ją po 7 dniach pani zauważyła że materac jest wklęśnięty i jak wróciłem z obiadu był już nowy. Świat się zmienia ja byłem w 2006 a wtedy pani doktor była przemiła i obsługa jak czytam lepsza. Na pocieszenie powiem że zabiegi raczej gorsze a i jedzenie bardzo przeciętne. W kolejnych latach znów się coś zmieni . Jedno jest pewne do Nałęczowa nie może jechać osoba o niskim ciśnieniu bo to śmiertelnie niebezpieczne. Należy o tym pamiętać.
ODPOWIEDZ