Krynica Zdrój 16.10-06.11.2022 wycieczki, spacery małe i duże

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
AleksandraPe89
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 14 wrz 2022 16:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Krynica Zdrój 16.10-06.11.2022 wycieczki, spacery małe i duże

Post autor: AleksandraPe89 »

Dzień dobry.
Planuję trochę pochodzić, pozwiedzać, zdobyć parę szczytów w okolicy. Będę w Krynicy w sanatorium w terminie od 16 października do 6 listopada br. Czy byliby chętni/chętne na wspólne wędrowanie po okolicznych atrakcjach, miastach (Piwniczna, Muszyna, Żegiestów, Tylicz itp), wejść na Jaworzynę, Lackową, Radziejową, Wysoką i jeszcze parę innych górek, a później odpocząć przy dobrej muzyce i pysznym jedzonku?
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 16.10-06.11.2022 wycieczki, spacery małe i duże

Post autor: forumowicz »

Mimo, iż to sanatoryjna miejscowość i większość to starsi i schorowani ludzie to jest szansa na towarzystwo. Plany ambitne życzę spełnienia. Informacja z niedzieli, ryzykując utrata tchu podszedłem do wojskowego... Wszystko rematowane i wygląda ze jeszcze to potrwa woda w basenie zmieniana sauny zamknięte ale po 20 ma być już otwarte. Zaczyna się piękna Krynicka jesień w lasach są jeszcze grzyby. Jak jakieś pytania odpowiem. 😊
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 16.10-06.11.2022 wycieczki, spacery małe i duże

Post autor: forumowicz »

W wojskowym byłem kilka razy zawsze trafiałem na świetne towarzystwo. Do wyboru do koloru zima narciarze, cały sezon rowerzyści, biegacze, spacerowicze, zwolennicy uzupełniania płynów przy realizacji rehabilitacji ruchowej połączonej z muzykoterapią no i wyznawcy maksymy "marcher ou mourir", ci to dają radę we wszystkich dziedzinach niezależnie od wieku zawsze gotowi do szarży. 😆😆😆😆
Ja niestety jako dziadek mogę tylko popatrzeć i pozazdrościć młodzieży. Ale w połowie października planuję jechać do Krynicy poprawić kondycję.
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 16.10-06.11.2022 wycieczki, spacery małe i duże

Post autor: forumowicz »

AleksandraPe89 pisze: 23 wrz 2022 10:18 Dzień dobry.
Planuję trochę pochodzić, pozwiedzać, zdobyć parę szczytów w okolicy. Będę w Krynicy w sanatorium w terminie od 16 października do 6 listopada br. Czy byliby chętni/chętne na wspólne wędrowanie po okolicznych atrakcjach, miastach (Piwniczna, Muszyna, Żegiestów, Tylicz itp), wejść na Jaworzynę, Lackową, Radziejową, Wysoką i jeszcze parę innych górek, a później odpocząć przy dobrej muzyce i pysznym jedzonku?
No i cisza odezwa się na miejscu czas się pakować 😉
Awatar użytkownika
AleksandraPe89
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 14 wrz 2022 16:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój 16.10-06.11.2022 wycieczki, spacery małe i duże

Post autor: AleksandraPe89 »

Nie no, jeszcze czas na pakowanie walizek. Tylko niestety coś czuję, że będzie to najnudniejszy pobyt w sanatorium :( dobrze że widoki (o ile będzie pogoda) mogą to jakoś nadrobić
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 16.10-06.11.2022 wycieczki, spacery małe i duże

Post autor: forumowicz »

W Krynicy nie da się nudzić każdy znajdzie coś dla siebie. Na forum trudno kogoś znaleść bo się ukrywają śledzą tylko wpisy bo są ogólnodostępne :) W realu gwarantuje, że pierwszego dnia znajdzie się paczka o podobnych upodobaniach. A samotne wędrówki też mają swój urok niezależnie od pogody widoki zapewnione.
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Krynica Zdrój 16.10-06.11.2022 wycieczki, spacery małe i duże

Post autor: Natalia-C »

A dlaczego się ukrywają? 🤣🤣🤣
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 16.10-06.11.2022 wycieczki, spacery małe i duże

Post autor: forumowicz »

Trudno powiedzieć taka ich natura🤔.. Ja już kilka osób wyłapałem na różnych forach które będą w Krynicy.
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 16.10-06.11.2022 wycieczki, spacery małe i duże

Post autor: forumowicz »

AleksandraPe89 pisze: 23 wrz 2022 10:18 Dzień dobry.
Planuję trochę pochodzić, pozwiedzać, zdobyć parę szczytów w okolicy. Będę w Krynicy w sanatorium w terminie od 16 października do 6 listopada br. Czy byliby chętni/chętne na wspólne wędrowanie po okolicznych atrakcjach, miastach (Piwniczna, Muszyna, Żegiestów, Tylicz itp), wejść na Jaworzynę, Lackową, Radziejową, Wysoką i jeszcze parę innych górek, a później odpocząć przy dobrej muzyce i pysznym jedzonku?
I widzę że już jesteś w wojskowym wszystko ok?
ODPOWIEDZ