Kołobrzeg

W tym dziale umieszczamy informacje o sprawdzonych miejscach hotelowych i noclegowych w miejscowościach uzdrowiskowych. Specjalnie dla kuracjuszy, którzy w sanatorium wykupują jedynie zabiegi, a pobyt w uzdrowisku organizują samodzielnie.
Regulamin forum
Zamieszczamy tu informacje o sprawdzonych miejscach. Do samych namiarów koniecznie dodajemy przynajmniej krótki opis uzasadniający polecenie.
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego forum dostępnego tu viewtopic.php?f=2&t=10
janekmazowsze
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 119
Na forum od: 28 gru 2012 09:19

Re: Kołobrzeg

Post autor: janekmazowsze »

Cześć Geniu Czy mógłbym Cię prosic o podanie namiarów na te kwatery w strefie uzdrowiskowej na priv
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 13962
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Jeśli pytanie jeszcze aktualne , zaraz Ci je podam . Nie zauważyłam Twojego pytania , gdyż było mnie mniej na forum , szkoda , że mnie nie zacytowałeś ,albo nie zapytałeś na priv , wtedy odpisałabym Ci od razu .
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Kołobrzeg

Post autor: Nina11 »

Jeśli to nie kłopot to również poproszę adres kwatery w dzielnicy uzdrowiskowej oczywiście na priv - dziękuję
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 13962
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Wysłane :)
Awatar użytkownika
Dorota1333
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 03 cze 2022 08:50
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Kołobrzeg

Post autor: Dorota1333 »

Ja tez poproszę jeśli można 😊… z góry dziękuje i pozdrawiam 😊
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg

Post autor: renatka11 »

GIENIA pisze: 28 maja 2021 14:30 Niestety , ale na forum nie podam ;) są to prywatne kwatery .. ale trzeba przyznać , że ta Willa Bursztyn , to ciekawa oferta ... chociaż rzuciłam okiem na Ich cennik i ceny są zupełnie inne :roll: , ale jak już ktoś tutaj pisał , najlepiej jest negocjować :)
Witam :kwiat: Geniu też poproszę o namiary na prywatne kwatery w cenie przystępnej dla emerytki (nauczycielki). Ja podałam tanie noclegi w Świnoujściu. Pozdrawiam i miłego dnia :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Bianka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 09 lut 2018 11:30
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kołobrzeg

Post autor: Bianka »

GIENIA pisze: 28 maja 2021 14:30 Niestety , ale na forum nie podam ;) są to prywatne kwatery .. ale trzeba przyznać , że ta Willa Bursztyn , to ciekawa oferta ... chociaż rzuciłam okiem na Ich cennik i ceny są zupełnie inne :roll: , ale jak już ktoś tutaj pisał , najlepiej jest negocjować :)
Witaj,
ja też poproszę namiary, oczywiście na priv. Szukam czegoś dla osoby, która przyjedzie ze mną we wrześniu na kilka dni ale nie jest kuracjuszem.
pozdrawiam, Bianka
20190101
Posty: 3
Na forum od: 29 wrz 2022 10:59
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kołobrzeg

Post autor: 20190101 »

Czy ktoś z okolic Białegostoku będzie w sanatorium w Kołobrzegu w okresie od połowy listopada do grudnia?
Andriu
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 23 sie 2017 11:25

Re: Kołobrzeg

Post autor: Andriu »

A ktoś był w Kołobrzegu z KRUS?
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4963
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

W Kołobrzegu z KRUS jest jedno sanatorium NIWA i szukaj na forum opinii z tego właśnie sanatorium.
ODPOWIEDZ