Silesia Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Silesia Krynica Zdrój

Post autor: Zosia »

O to się cieszę :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Silesia Krynica Zdrój

Post autor: alka50+ »

Zosiu...cieszę się z Tobą, że wróciłaś zadowolona z pobytu.😁
A Andrzeja zadowolenie...widać na fotce...potrafi doceniać i miejsce i czas.

Fajnie doczytać Wasze opinie ...może i mnie tam..do Krynicy poniesie...kiedyś..😁
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Silesia Krynica Zdrój

Post autor: ewasz »

Super, super opis i cieszę się, że był cudny dla Was czas 😀
Tak, Busko na ten czas nie wypaliło. Okazało się, że i mnie nie koniecznie termin pasuje bo mam zabiegi.
Zgadamy się co do innego terminu a może i miejsca.
Pozdrawiam 😘❤️
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4021
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Silesia Krynica Zdrój

Post autor: Bibi2 »

Ho, ho , opisów bez liku , nawet Lawendy z ub. roku
Bardzo Wam dziękuję za opis Silesii , chociaż byłam w Krynicy kilkakrotnie to nic o niej nie wiedziałam (poza tym że jest) .

:kwiat:
AnnaN
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 28 lut 2012 19:10
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Silesia Krynica Zdrój

Post autor: AnnaN »

Witam serdecznie i ja tam byłam, również podzielam opinie na temat pobytu w Krynicy Zdroju, co prawda nie w Silesii, a w Jagiellonce ( aktualnie Hotel NAT ) :kwiat: , ale nie o tym chciałam ;)
Na łamach forum pragnę podziękować za wspaniałe towarzystwo i miłe wspomnienia :kwiat: :kwiat: Zosia i Andrzej 1958, jesteście cudowni i niepowtarzalni, jedyni w swoim rodzaju :P :serce: :serce:
sam pobyt w tak uroczym miejscu był przyjemny, a wszelkie doznania jakich dostarczaliście na co dzień przeszły moje najśmielsze oczekiwania :serce: :serce: :kwiat: :kwiat:
dobry nastój, poczucie humoru i uśmiech udzielił się i pozostał we wspomnieniach na długie, jesienne wieczory i do kolejnego spotkania :kwiat: :serce:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Silesia Krynica Zdrój

Post autor: Zosia »

Iskiereczko to przede wszystkim dzięki Tobie :kwiat: było tak dobrze i tak wesoło :serce: A filmiki ....puszczam do podusi :lol: . Wierzę, że się jeszcze spotkamy i ....zaszalejemy, i z całego serducha życzę Ci ..... wiesz czego ;) :serce:
AnnaN
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 28 lut 2012 19:10
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Silesia Krynica Zdrój

Post autor: AnnaN »

Słusznie Zosiu..... :kwiat: zapomniałam dodać, że właśnie w Silesii często miały miejsce nasze szaleństwa parkietowe i z tej okazji mogę wystawić pozytywną opinię dla tego miejsca :kwiat: :kwiat:
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Silesia Krynica Zdrój

Post autor: dorotka65 »

Witam,udało mi się być w Silesii we wrześniu br.Był to mój trzeci pobyt w tym obiekcie.Wszystko było ok.poza pogodą.Myślę już o wyjeżdzie we wrześniu 2023 r.Pozdrawiam wszystkich miłośników pobytu w Silesii. :kwiat:
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Silesia Krynica Zdrój

Post autor: AgaC »

Bylam w Silesii kilka razy- jeszcze przed remontem, kiedy miała inną nazwę (Damis). Gdyby nie to, że wybieram się podczas ferii zimowych i obawiam się, że będzie duzo rodzin z dziećmi to bez wahania wybrałabym to miejsce . Jest super :)
ODPOWIEDZ