Krynica Zdrój - MIELEC

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Lorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 20 wrz 2022 17:01
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Lorek »

Zosia
Podpisuję się pod Twoim postem :serce: Życzę pięknego pobytu w cudownej Krynicy oraz zdrowia.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Zosia »

Dziękuję i dziękuję Ci też za poświęcony czas i opinię na forum.
Awatar użytkownika
kuty
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1109
Na forum od: 28 wrz 2012 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: kuty »

Byłem w Krynicy w "Beskidzie" ( to ten sam zarząd co "Mielec" ),
i przed wyjazdem czytałem dużo złych opinii o tym sanatorium.
Mój pobyt był wręcz odmienny.
Opis można znaleźć na forum.

Lorek dzięki za fajną opinie......

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: dani888 »

andrzej1955 pisze: 20 wrz 2022 20:41 ... to pisałem ja Jarząbek Wacław trener II klasy... jubu dubu :lol:
-brakuje mi tylko stwierdzenia że ... czuliśmy się jak w .... raju :o
myślałem że skończyliście się wygłupiać i pisać w stylu ... kumie, kumie -chwalom Nos, a kto- Wy Mnie a jo Wos, a pracownicy zajmują się pracą na rzecz pobytu kuracjuszy a nie Ośmieszaniem ....ośrodka pisząc kompromitujące pseudo-reklamy :shock:
No i proszę , więcej wiary w innych Andrzeju , nie wolno oceniać w taki sposób nowych forumowiczów , prawda ? :) Staż na NS niczego nie gwarantuje i niczego nie daje , niestety ...
Zosia i Kuty również rozwieli wątpliwości a ja z kolei niepotrzebnie naskoczyłam na naszego Kazia .
Pozdrawiam z Podlasia :) .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4184
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Kleinehexe »

Prawda, prawda i warto by tak było wziąć to sobie do serca. :roll:
Ups, a miałam już nie zaśmiecać. :oops: :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: GIENIA »

Lorek , dopiero teraz przeczytałam Twoją opinię , za którą dziękuję :D
... czyli nie taki Mielec straszny , jak go malują ;)
Lorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 20 wrz 2022 17:01
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Lorek »

Nie taki diabeł straszny jak jego opisują :P Napisałem obiektywna ocenę z mojego punktu widzenia. Napomniałem również, że było też i trochę negatywnych niuansów, ale nie rzutowały na ogólną pozytywną opinię. Problem zapewne miały cztery panie zakwaterowane w jednym małym pokoju z łazienką, ale wzajemne doborowe towarzystwo zapewne rekompensowało niedogodności. Jednak mnie to nie dotyczyło i nie znając szczegółów nie skupiłem się na tej sytuacji. Spędziłem w Mielcu super czas, który wspominam do tej pory. Pozdrawiam ;) :kwiat:
Awatar użytkownika
pitt53
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 28 mar 2016 15:51
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: pitt53 »

Jestem w "Mielcu" i jeśli ktoś chce informacji proszę pisać.
ankaanulka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 06 wrz 2017 12:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: ankaanulka »

Szkoda ze jak ja byłam w tym roku w lipcu w Silesii nie było potańcówek. Jeden wieczorek zapoznawczy i nic więcej. A kawiarnia mimo iż pisało że czynna codziennie to i tak zawsze była nieczynna. Towarzystwo z Mielca z którym miałam kontakt tylko narzekali na ośrodek. Ale widać teraz coś się zmieniło. Życzę kuracjuszom udanego wypoczynku.
Awatar użytkownika
Jerzyk_W
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 26 lip 2020 15:59
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Jerzyk_W »

Jesteśmy z żoną w Sanatorium Mielec z NFZ od 17.04.2023 rok i jak dotąd mamy inne obserwacje niż wiele osób. Ja mam 6 zabiegów okłady borowinowe kręgosłup szyjny i lędźwiowy, gimnastyka indywidualna, Aquavibron,, kąpiel sucha CO2, diadynamik, prądy Traberta i żona ma 6 zabiegów okłady borowinowe barki i dłonie lub kolana i stopy zamiennie, gimnastyka indywidualna, Aguavibron, kąpiel sucha CO2, laser przeciwbólowo, inhalacje. Pozostałe zabiegi można dokupić bez problemu, a jest ich w sumie 36 z czego tylko 6 dotyczy zabiegów z prądem. Są tu m.in. 3 rodzaje masaży klasycznych i 7 wodnych. Co do jedzenia to jest urozmaicone i można wybrać sobie dietę - 2 zestawy. Dla wegetarian trochę trudniej, ale to można uzgodnić z kuchnią. Jedzenie zawiera nowalijki pomidor, ogórek, sałaty, rzodkiewka. Codziennie wędlina, ser żółty lub biały. Posiłki na obiad jak dotąd nie powtarzają się. Może porcję są takie, że niektórym nie wystarcza, ale jest dla takich w odpowiedniej ilości świeży chleb biały lub z ziarnem, dżem, smalec swojski. Pokój, który zajmujemy 216 jest czysty przestronny i wyposażony w to co powinno być, za wyjątkiem lodówki, której brak odczuwamy. Łoże małżeńskie. Pokój ciepły (działa ogrzewanie) z loggią na której są dwa krzesełka ogrodowe i suszarka na pranie. Łazienka z prysznicem i ciepłą wodą 24 godziny na dobę. Był też wieczorek zapoznawczy z muzyką i występem lokalnego artysty w ramach pobytu, nieodpłatnie. Jak dotąd poziom zamieszkania i świadczonych usług jest zadawalający, a oceniam to na bazie moich 7 pobytów w różnych sanatoriach. Nie oczekiwałem zbyt wiele i może to jest przyczyną utyskiwań co niektórych. Personel uprzejmy, fizjoterapeuci wyrozumiali i bardzo pomocni. Można zamienić zabiegi u lekarza, który nam je zlecił. Nie wszystkie zabiegi uda nam się otrzymać, bo lekarz inaczej widzi cel naszego podreperowania zdrowia. Pozdrawiam serdecznie i uważam, że pobyt tu w Sanatorium Mielec nie jest, aż tak zły jak niektórzy sugerują w swoich opiniach. Sami początkowo też chcieliśmy zrezygnować, a dziś jesteśmy w tym sanatorium i uważamy, że podjęliśmy słuszna decyzję. :) :serce:
ODPOWIEDZ