krynica Zdrój 25.10 - 15.11.2022

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Claudio
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 09 paź 2022 09:00
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: krynica Zdrój 25.10 - 15.11.2022

Post autor: Claudio »

AleksandraPe89 pisze: 10 paź 2022 15:59
Claudio pisze: 09 paź 2022 21:22 Nie dodałem - MSWiA
informacja otrzymana z MSWiA na pytanie o jedynkę "hahaha, nie ma" czyli trzymane są dla "VIPów" ... za to mają 4osobowe
Super :D
Awatar użytkownika
AleksandraPe89
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 14 wrz 2022 16:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: krynica Zdrój 25.10 - 15.11.2022

Post autor: AleksandraPe89 »

forumowicz pisze: 10 paź 2022 17:19 W MSWiA i w Wojskowym zawsze miałem jedynkę a nic mi nie wiadomo cobym VIPem był 😆 trzeba rozmawiać być wcześniej znaleść jakieś argumenty :) ale co sanatorium to inny zwyczaj. Zawsze też są rezerwowe pokoje na tak zwane trudne sytuacje. Czasami można w trakcie pobytu wynegocjować zmianę pokoju.
Jako że zawsze jestem najmłodsza na turnusie to wszyscy mają mnie totalnie w doopie. Na moje 8 poprzednich pobytów w sanatoriach jedynki dostawali piloci LOTu, aktorzy, właściciele większych firm lub Ci mający "znajomości" i nie ukrywający ich bo już pierwszego dnia zdążyli się wszystkim o tym pochwalić. Nie dawały nic zaświadczenia lekarskie, wcześniejsze przyjazdy, prośby więc proszę Cię nie mów mi że jedynki są ot tak dostępne bo może jestem młoda ale z bajek dawno wyrosłam.
forumowicz

Re: krynica Zdrój 25.10 - 15.11.2022

Post autor: forumowicz »

A tu to się zgadzam w opowieściach w sanatorium wszyscy są sławni i bogaci. Napisałem o swoich doświadczeniach a każdy ma inne 😊. Widać więcej szczęścia miałem w życiu. I proszę się nie denerwować. Do zobaczenia na szlaku 😊
forumowicz

Re: krynica Zdrój 25.10 - 15.11.2022

Post autor: forumowicz »

Jeszcze w temacie proszę sobie zerknąć na stronę ośrodka MSWiA w Cieplicach formalnie jest możliwość rezerwacji :) ale i jest tak że trzymają jedynki dla komercyjnych i prawdą jest iż w wojskowym zmieniła się dyrekcja i może być jeszcze inaczej jak było
Awatar użytkownika
AleksandraPe89
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 14 wrz 2022 16:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: krynica Zdrój 25.10 - 15.11.2022

Post autor: AleksandraPe89 »

forumowicz pisze: 12 paź 2022 11:27 A tu to się zgadzam w opowieściach w sanatorium wszyscy są sławni i bogaci. Napisałem o swoich doświadczeniach a każdy ma inne 😊. Widać więcej szczęścia miałem w życiu. I proszę się nie denerwować. Do zobaczenia na szlaku 😊
Po parokrotnie widzianym cyrku odstawionym przez kierowników lub właściciela ośrodka (zależy gdzie), którzy prawie witali chlebem i solą VIPów... Na zebraniu organizacyjnym VIPy oficjalnie przedstawieni wszystkim w samych ochach i achach... Na samo wspomnienie robi mi się nie dobrze, że można tak wchodzić komuś bez mydła. Widać miałeś szczęście być na turnusach z samym "gorszym sortem" (zazdroszczę) mi niestety zawsze trafiają się jakieś jednostki na punkcie, których osoby pracujące w ośrodku dostawały kociokwiku i gdyby mogły to rozwijałyby czerwone dywany a dziewczynki sypały kwiatki.
Awatar użytkownika
SzymonH
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 01 sie 2014 09:37
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: krynica Zdrój 25.10 - 15.11.2022

Post autor: SzymonH »

Claudio pisze: 09 paź 2022 20:34 Pierwszy raz mam tę przyjemność korzystać z sanatorium. Czy ktoś może w tym czasie się tam wybiera? Jak w praktyce wyglądają zasady przydzielania 1-osob. pokoi?
Witaj
W sanatorium w MSWiA w Krynicy byłem na przełomie marca i kwietnia w zeszłym roku, pamiętam że jedynek było sporo, kto chciał to dostał.
Ja wybrałem dwójkę w studio. Bardzo dobre sanatorium. W MSWiA w Krynicy nie ma czwórek. Tym razem za tydzień mam do Wojskowego, a więc do zobaczenia na szlaku :)
Awatar użytkownika
Claudio
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 09 paź 2022 09:00
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: krynica Zdrój 25.10 - 15.11.2022

Post autor: Claudio »

Te dwójki w studio, rozumiem są OK?
forumowicz

Re: krynica Zdrój 25.10 - 15.11.2022

Post autor: forumowicz »

Są ok ale zależy z kim... W wojskowym o ile dobrze kojarzę w "studio" są dwa pokoje do łazienki jedna dwujka i jedynka.... Jest patent na dwujke... Bo żona dojedzie prywatnie... Ale co ja się tam znam o wszystkim decydują dziewczyny na przyjęciu
Awatar użytkownika
Claudio
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 09 paź 2022 09:00
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: krynica Zdrój 25.10 - 15.11.2022

Post autor: Claudio »

👍👍
ODPOWIEDZ