Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kalinka71
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 07 cze 2019 17:13
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Post autor: kalinka71 »

Byłam prywatnie w sanatorium Lesnik-Drzewiarz.Nie był to mój pierwszy pobyt komercyjny.Często korzystam z tej formy wypoczynku,więc mam skalę porównawczą.Jednak z takim traktowaniem gości komercyjnych nie spotkałam się nigdzie.Wyzywienie poniżej wszelkiej krytyki 200zł doba i bardzo skromne jedzenie z mielonką i twarogiem w roli głównej. Żadnego stołu szwedzkiego ( nawet kawy,czy herbat do wyboru) ,który jest wszędzie dla
gości komercyjnych.W .zamian wydzielone produkty najgorszej jakości.Oczywiście napchac się było mozna--chleba nie brakowało,ale bez masła.Czułam się podle,bo zostałam oszukana i wykorzystana finansowo.Nigdzie nie traktuje się tak komercji.Chyba każdy chce być traktowany adekwatnie do poniesionych kosztów.Natomiast kuracjusze z NFZ raczej nie mogli narzekać,wyżywienie takie jak wszędzie w ramach funduszu.Nie polecam pobytów komercyjnych w tym sanatorium.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Oops 🤔.
A może przynajmniej zabiegi w porządku?
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Post autor: GIENIA »

Kalinko , przykro , że tak źle trafiasz , bo o Domu Zdrojowym w Świeradowie Zdrój , tez masz złą opinię ..
kalinka71 pisze: 09 cze 2019 14:41 Przeżyć się da...To moje najgorsze sanatorium ( byłam 6 razy ) .Nie polecam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Post autor: Felice »

Może po prostu wymagania zbyt duże… 200 zł doba to bardzo niska stawka. Za mnie NFZ po operacji kolana płacił 280 zł za jeden dzień. Powinnam domagać się lokaja i śniadania do łóżka?
Znam mnóstwo ludzi, którzy wybierają Leśnika Drzewiarza na wyjazdy prywatne… chwalą i wracają.
Pamiętajmy, że w cenę pobytu komercyjnego nie wchodzi tylko jedzenie.
kalinka71
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 07 cze 2019 17:13
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Post autor: kalinka71 »

Felice,to prawda,że dwa razy źle trafiłam i nie byłam zadowolona..Jednak byłam też w dobrych sanatoriach np. mogę polecić sanatorium Gryf 1 i Gryf2 oraz sanatorium Lech w Kołobrzegu.Super pod każdym względem.Dobre zabiegi,ładne pokoje i bardzo dobre jedzenie.Sniadania i kolację w formie bufetu.Miła atmosfera. Podobnie sanatorium Łazienki w Ciechocinku.Szczerze polecam.Niestety na tym tle Świeradów i Krynica wypadają blado.Tak to jest,że standardy bywają różne i różnie się trafią.
kalinka71
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 07 cze 2019 17:13
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Post autor: kalinka71 »

Jeszcze kilka słów uzupełnienia odnośnie Leśnika -Drzewiarza w Krynicy.Tez lubiłam to sanatorium i byłam tam 3 razy prywatnie. Byłam bardzo zadowolona,ale to było około 10 lat temu. Super pod każdym względem. Obecnie jest inaczej,bo zmienił się właściciel.Tak powiedziano mi w recepcji i nikt ani w kuchni, ani w recepcji nie był zaskoczony ,czy oburzony moimi uwagami.Wręcz przeciwnie.Poza tym inni kuracjusze też podzielali moje zdanie.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Post autor: Zosia »

Bardzo dziękuję Ci za przedstawioną opinię i poświęcony czas. Jestem na etapie szukania czegoś na nowy rok. Przeglądałam też Leśnika ale wobec Twoich odczuć ten ośrodek odpuszczam. 200 zł za dzień to do tej pory była średnia cena, chyba że byłaś w sezonie wysokim wówczas niska. Moje 14 dni we wrześniu w Silesii kosztowały 2770 pokój 1 os. i do niczego nie można było się przyczepić . Dozamel w maju wyniósł mnie 2520 i też było ok. Polecam Ci jednak Silesię . Jeszcze nie mają nowych cenników ale koszt ma wzrosnąć o +/_ 500 zł co jak się już orientuję turnus dalej będzie należał do średnich cenowo. Dla porównania wrzesień w Dozamelu 3.570 ten wzrost był dla mnie szokiem a w Posejdonie w tym okresie 4.100 :o :shock:
To już niemal 300 za dzień..... . Kogo będzie stać ... ? Na to pytanie każdy sam sobie odpowie :( Pozdrawiam :kwiat:
kalinka71
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 07 cze 2019 17:13
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Post autor: kalinka71 »

Zosiu,cieszę się,że moja opinia była dla Ciebie pomocna.Naprawdę,szkoda kasy na Leśnika dopóki się tam nie zmieni.Teraz jadę w ramach NFZ do Kudowy,sanatorium Bristol.Podzielę się opinią po powrocie.Po to jest to forum,żeby przekazać innym wiedzę i pomoc w wyborze ośrodka.Pozdrawiam.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Post autor: Zosia »

Życzę zadowolenia z pobytu. Mnie Bristol bardzo odpowiadał . Jedzenie było tylko takie sobie , jednakowe dla komercji i kuracjuszy z NFZ . Czasami był dodatkowo jakiś jogurt czy inny drobiazg ale to było już dość dawno . Bardzo jestem ciekawa jak jest teraz . Czekam na opinię. Pozdrawiam :kwiat:
jarkoz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 31 sie 2021 18:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 12

Re: Pobyt komercyjny w Leśniku --Krynica-Zdroj

Post autor: jarkoz »

kalinka71 pisze: 07 lis 2022 12:48 Jeszcze kilka słów uzupełnienia odnośnie Leśnika -Drzewiarza w Krynicy.Tez lubiłam to sanatorium i byłam tam 3 razy prywatnie. Byłam bardzo zadowolona,ale to było około 10 lat temu. Super pod każdym względem. Obecnie jest inaczej,bo zmienił się właściciel.Tak powiedziano mi w recepcji i nikt ani w kuchni, ani w recepcji nie był zaskoczony ,czy oburzony moimi uwagami.Wręcz przeciwnie.Poza tym inni kuracjusze też podzielali moje zdanie.
Potwierdzam opinie o Leśniku, byłem tam w czerwcu tego roku .
ODPOWIEDZ