Odp艂atno艣膰 za wszczepiane materia艂y

Tu mo偶na porozmawia膰 o swoich schorzeniach i by膰 mo偶e uzyska膰 porady innych u偶ytkownik贸w forum nasze sanatorium.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 28 pa藕 2018 19:17

Odp艂atno艣膰 za wszczepiane materia艂y

Post autor: Duszyczka »

Witam!馃懟
Mam mie膰 operowane halluksy w prywatnej klinice na koszt NFZ-u.Powiedziano mi.偶e pokrywam z w艂asnej kieszeni koszty wszystkich wszczepianych materia艂贸w.Jest to spory koszt.1 stopa przy zwyk艂ym metalu to ok.1000 z艂 a 偶e jestem na niego uczulona to musi by膰 tytan. A偶 boj臋 si臋 my艣le膰 jaka kwota wchodzi w gr臋.馃槷.
Czy mieli艣cie z tym do艣wiadczenie i czy w szpitalnej plac贸wce NFZ-towskiej r贸wnie偶 teraz pokrywa si臋 koszty materia艂贸w przy halluksach?馃槙 :?:
Awatar u偶ytkownika
tanganika
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Na forum od: 01 lis 2013 10:48
Oddzia艂 NFZ: Warmi艅sko-Mazurski
Sta偶 sanatoryjny: 8

Re: Odp艂atno艣膰 za wszczepiane materia艂y

Post autor: tanganika »

Najlepiej zadzwo艅 do swojego NFZ po info....bo kazdy NFZ to inna bajka... Pozdrawiam
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz

Tanganiko...Dzwoni艂am.Nie wiedz膮 nasi.Kazali dzwoni膰 do NFZ-u narodowego...Jak gdyby oni nie byli narodowym. :roll: :?: Szukaj膮c nr.telefonu do takowego..(i owszem...zrobilam to.. :roll: ) oczywi艣cie moim oczom pokazuje si臋 ten sam numer i strona NFZ -u podlaskiego. Albo ju偶 nie wiem jak szuka膰. :roll: :?:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz

Nie ma to jak N S :serce: :D
Od przyjaciela z tego forum otrzyma艂am namiar i dodzwoni艂am si臋 do Centrali N F Z-tu. Sama odpowiem teraz na ten w膮tek:
Ot贸偶 kliniki prywatne kt贸re maj膮 podpisan膮 umow臋 z NFZ-tem nie maj膮 prawa 偶膮da膰 op艂at za nic.NFZ pokrywa ca艂e koszta.Chyba.偶e aperacja ma nast膮pi膰 w trybie pilnym...wtedy i owszem.Za przy艣pieszenie jest op艂ata.
Pozdrawiam wszystkich.馃尭
ODPOWIEDZ