Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kudowa Zdrój

Post autor: Insignia 2010 »

Felicja 🤗......zgadzam sie z Toba , ale zapewne wiesz ze w sporadycznych wypadkach sa wymiany miedzy osrodkami .......a co mi szkodzi skierowanie mam , zmieniac miejsca i czas moge do 3 razy . Byle byly by to gory 👍😁😁.Oczywiscie poinformuje w stosownym czasie myśle ze pod koniec listopada powinienem juz dostac miejsce i czas .
Ostatnio zmieniony 22 lis 2022 15:29 przez Insignia 2010, łącznie zmieniany 1 raz.
Bozena-50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 21 lis 2022 17:49
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kudowa Zdrój

Post autor: Bozena-50 »

Felice rozumiem że byłaś we wspomnianym obiekcie. Może jakieś rady😂basen też na miejscu? Jest szansa na rezerwację pokoju 1osobowego?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kudowa Zdrój

Post autor: Felice »

Sporadycznie coś się może zdarzyć, ale chyba amazonką nie jesteś.
Jeżeli ośrodek nie ma umowy z ZUS to nawet tobie nic się nie może zdarzyć.
Bożenko w samym Bristolu na pobycie nie byłam nigdy. Jestem w tych rejonach bardzo często prywatnie. Obok sanatorium jest kompleks basenowy Wodny Świat.
ZosiaN
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 30 lip 2020 20:01

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: ZosiaN »

Witaj Bożena50, byłam w Bristolu w tym Roku na przełomie marca i kwietnia.Wcześniejsza rezerwacja nie jest możliwa. W tym samym dniu jeden turnus kończy rehabilitację(godz.12) a drugi zaczyna(godz.14).Sam kwaterunek I przyjęcie kuracjuszy to porażka, chyba że coś się zmieniło. Odnośnie basenu bardzo polecam gimnastykę w osrodku obok sanatorium. Rehabilitanci bardzo się starają, na kuchnię też grzechem byłoby narzekać. Wielki minus to pokoje i łazienki, oczywiście te , które czekają na remont. Może będziesz miała szczęście i dostaniesz lokum po remoncie czego Ci życzę.Jeśli będziesz miała jakieś pytania chętnie pomogę, pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: ZbigniewMax »

Bożenko,wysłałem Ci na pw,jak załatwić pokój 1 osobowy w Bristolu.Pozdrawiam :)
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: Insignia 2010 »

Zbigniew jak dobrze zauwazylem to Bozenka jedzie z nfz , a tam niestety zaden przekret nie jest mozliwy .
Poza tym ze jest sie prac resortu , lub z aparatura
i dolegliwosciami uciazliwymi dla wspolokatora .
A Bozenka chyba na taka osobe nie wyglada . Zreszta Nfz san. W Kudowie to juz spolki skarbu panstwa , czyli dobrej zmiany .od Jeleniej Gory do Kudowy . W tym roku łykneli juz Rumanow czyli ida szybko dalej .

A oni malzenstwa juz chca osobno kwaterowac w 3 osobowych pokojach , bo 1 i 2 to juz kuracjusz komercyjny .
Zus tak to i owszem mozliwa jedynka .
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: ZbigniewMax »

oj Insygnia,akurat w Bristolu w Kudowej nie ma żadnego problemu z rezerwacją jedynki,każdy może to zrobić,zarówno jadąc z NFZ jak i prywatnie. :)
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: ZbigniewMax »

rezerwacja pokoju jednoosobowego to przekręt? ale jaja,miłego weekendu! :lol: :)
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: Insignia 2010 »

Zapewne Bozenka wykorzysta twoje rady .....komercyjny nie ma problemu z jedynka ......i moze nam napisze nie jakie rady jej dales bo to mnie nie interesuje , bo mam swoje sposoby , tylko czy wogole dostala jedynke .
Bozena-50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 21 lis 2022 17:49
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: Bozena-50 »

Zosia, dzięki za informacje, będę pewnie jeszcze się dopytywać ale już bliżej wyjazdu🙂
ODPOWIEDZ