Sanatorium Ustroń „Złocień”01 12 22

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14134
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium Ustroń „Złocień”01 12 22

Post autor: GIENIA »

Toż to oczywista oczywistość Kaziu :D
Klopotek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 18 kwie 2021 15:35
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium Ustroń „Złocień”01 12 22

Post autor: Klopotek »

:D No w sanatorium to nawet 4/5 kobiet jest :lol:
Awatar użytkownika
endy56
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 08 lis 2022 18:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 16

Re: Sanatorium Ustroń „Złocień”01 12 22

Post autor: endy56 »

Witam....co do tej segregacji parę słów wyjaśnienia. Osoby zamieszkałe w danym pokoju otrzymują przydział do tego samego stolika na jadalni, nie ma żadnych odstępstw więc "fajnie" to wyglądało...stoliki albo damskie albo męskie....jedyne odstępstwo to małżeństwa......stoliki w środkowym rzędzie dwuosobowe. Ćwiczenia na basenie.....skład albo same kobiety albo sami faceci....odstępstw nie było. Pani prezes zakazała otworzenia kawiarni ( w domyśle za dużo różnych ludzi w jednym miejscu) tańce i spożywanie napoi w ogródku przed kawiarnią jak była pogoda, jak nie to kicha. Byłem w czerwcu 2020 świeżo po otworzeniu ośrodków po pandemii i być może stąd takie decyzje dyrekcji. W sumie było całkiem fajnie. Pozdrawiam forumowiczów ;)
Awatar użytkownika
endy56
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 08 lis 2022 18:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 16

Re: Sanatorium Ustroń „Złocień”01 12 22

Post autor: endy56 »

co do warunków....ja byłem w studio, jedna dwuosobowa, druga część trzyosobowa.....dwójka to była klitka, obijaliśmy sobie boki, lepiej już było w tej części trzyosobowej....więcej przestrzeni, byłem też w studio 1+2....oba pomieszczenia to malutkie klitki, pokój 3-osobowy całkiem przyzwoicie. Krótko mówiąc to co widziałem to polecam 3 w studio 2+3 lub też pokój trzyosobowy. Innych nie widziałem więc.......bez opinii
Awatar użytkownika
endy56
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 08 lis 2022 18:47
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 16

Re: Sanatorium Ustroń „Złocień”01 12 22

Post autor: endy56 »

endy56 pisze: 17 lis 2022 22:07 Byłem w Złocieniu w czerwcu 2021, tam stosują segregacje płciową i pokojową
ODPOWIEDZ