Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Rysia1956
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 21 paź 2022 15:06
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Post autor: Rysia1956 »

Cześć
Jestem z kuj-pom .We wrześniu dostałam pismo z NFZ ze czas oczekiwania 13 miesięcy,
to znaczy że wyjadę w 2023r a nie jak myślałam w 2024 bo zeszło mi już przeszło 8ooo .To dla mnie szok i wielka
radość. W 2024 mają być nowe zasady przyznawania sanatoriów ,zobaczymy czy dla nas lepiej.Pozdrawiam. Rysia
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Post autor: ewasia »

Witam 🌹 wszystkich gorąco,po długiej nieobecności na forum, dzisiaj otrzymałam z NFZ,pismo ,że zostałam zarejestrowana do sanatorium z numerem10636 :D ,pozdrawiam i czekam cierpliwie na przydział
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 509
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Post autor: MaryKate »

Ewasia :) a jaki okres oczekiwania NFZ przewiduje , pytam bo też jestem z Małopolskiego NFZ.
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Post autor: ewasia »

Witam :kwiat: Mary Kate :) sorki ,że nie dopisałam ,napisali,że okres oczekiwania około 10 msc,byłoby super,bo chyba około maja byłby wyjazd,a jeszcze super by było jakby można było jeszcze wybrać sanatorium ;) ,ale jak to mówią to nie koncert życzeń :lol: pozdrawiam wszystkich na forum
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Post autor: ewasia »

Witam :kwiat: pod koniec lipca miałam nr 10629 ,a dziś po sprawdzeniu w przeglądarce 9876!!,na to wygląda ,że numerki spadają :o :P pozdrawiam wszystkich ,i klikamy dalej :kwiat:
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 509
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Post autor: MaryKate »

Też się ustawiłam w kolejce ;) Tylko nie wiem jeszcze z jakim numerem ale podobno za 10 miesięcy wyjazd :o
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1409
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Post autor: jettp »

Witam oczekujących. Właśnie moje skierowanie wystawił lekarz i poszło z prędkością światłowodu do NFZ. :)
Ciekawe czy załapię się na sierpień w przyszłym roku , to byłaby " powtórka z rozrywki ". :o
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1552
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Post autor: lawenda »

Cześć jettp. :kwiat:
Moje poszło 3 godziny później. :lol: :lol: Myślę że wyjazd będzie trochę szybciej. NFZ deklaruje że wyjazd będzie za 10 miesięcy i tak chyba jest. Zaciągnęłam języka wśród znajomych którzy ostatnio dostali skierowania i jedni (małżeństwa) dostali sanatorium po 10 miesiącach oczekiwania, a drudzy po 9 miesiącach. Więc wypada na czerwiec. Ale pożyjemy zobaczymy. ;)
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1409
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Post autor: jettp »

Witaj Lawendo :kwiat:
W środku lata ? było by fajnie. Ciekawe jak te 3 godziny wpłynie na nasze przydziały tj. czas i miejsce kuracji bo nie wierzę że wyjedziemy do tego samego sanatorium. Chociaż kto to wie ..... :) okazja na spotkanie w realu :o
Kasia63
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 22 lis 2016 14:44
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poczekalnia na wyjazd w ....... 2024

Post autor: Kasia63 »

Witam. .Wniosek od początku maja .Numer obecnie 9000 .Czas oczekiwania 9miesięcy.Numerki spadają sporadycznie .Pewnie przyśpieszy późną jesienią.Łódzki NFZ .Odliczamy… :D
ODPOWIEDZ