Bajka Horyniec-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Bajka Horyniec-Zdrój

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Cd
Załączniki
swietlica.jpg
recepcja.jpg
parter.jpg
parapet.jpg
ogloszenia.jpg
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Bajka Horyniec-Zdrój

Post autor: ka_jak_kazimierz »

koniec
Załączniki
zabiegi.jpg
wypoczynek.jpg
winda.jpg
Zojka3
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 07 lip 2021 12:28
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Bajka Horyniec-Zdrój

Post autor: Zojka3 »

Byłam i już jestem w domu. Pan Kazimierz wspaniale opisał Bajkę.
Ja pojechałam autobusem z Warszawy do Biłgoraja, a tam przesiadka do busa i do Horyńca dojechaliśmy w dniu rozpoczęcia kuracji sanatoryjnej, a też dzwoniłam przed wyjazdem, żeby pojechać wcześniej i dostać pokój 2 osobowy. Wówczas pani powiedziała, że wszystkie pokoje 2- osobowe zajmują małżeństwa i zrezygnowałam z przyjazdu wcześniejszego. Jednak wiele osób przyjechało wcześniej. Dostałam pokój 3 osobowy i muszę powiedzieć wspaniale nam się mieszkało pomimo wiele niedoskonałości w pokoju.
Co mi się nie podobało? kolejki do lekarza, kolejki do wypisu. Dużym utrudnieniem dla mnie i nie tylko było tracenie zasięgu mojego operatora telefonu. Zdarzyło się, że traciłam zasięg cały dzień. W Bajce nie ma ogólnodostępnego Wi-Fi.
Tyle na początek podsumowania.
Zojka3
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 07 lip 2021 12:28
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Bajka Horyniec-Zdrój

Post autor: Zojka3 »

Teraz na spokojnie ocenię, było dobrze. Mieszkałam w pokoju 3 osobowym pokoju. Była łazienka tylko dla nas. Koleżanki bardzo ugodowe. Zabiegi ok. Wyżywienie dla mnie dobre, a miałam lekkostrawną dietę. Chciałabym jeszcze tam pojechać, ale latem.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Bajka Horyniec-Zdrój

Post autor: zawiela »

Przeczytałam opis jednym duszkiem ;) my podlasianie tak mamy :lol:
Super relacja,AŻ chciało się czytać,składam WIELKI POKŁON :kwiat: :kwiat: :kwiat: :serce: i dziękuję :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Bajka Horyniec-Zdrój

Post autor: dani888 »

ka_jak_kazimierz pisze: 08 lis 2022 18:01 Jeśli chodzi o pokoje, to przyznaję Ci rację, natomiast Wi-Fi to już nie taki problem jak jeszcze kilka lat temu. Dziś praktycznie każdy nosi własny internet w kieszeni 🤔🙂.
A kontrole? Mówiąc szczerze bardziej mi przeszkadzały te "gospodarskie" wizyty Pana od spraw technicznych.
Ja z kolei powiem Ci, że chyba bym nie zamienił specyficznego klimatu Bajki na marmurowe korytarze Jutrzenki.
Dzięki za życzenia, już jest lepiej, choć żona dostała jeszcze dziś antybiotyk na 3 dni 😒.
Pozdrawiam i Tobie też zdrowia życzę 😊
Kaziu :serce: , każdy ma swoje zdanie i tak powinno być moim zdaniem :) .
Odnośnie Jutrzenki mój drogi to nie chodzi mi o te marmury tylko o klimat , otoczenie - piękne lasy , sosny , oddychało się lżej i ciśnienie nie skakało , świetna baza zabiegowa i to jest TO . A że warunki jak w hotelu kilkugwiazdkowym to również na duży plus ;) . Troszkę żartuję ale poważnie - pokochałam te miejsce .
Serdecznie pozdrawiam , miłego weekendu :) .
P.s. Zacytowałam Twoje słowa gdyż chciałam przerwać tę jałową dyskusję nie na temat... :roll:
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Bajka Horyniec-Zdrój

Post autor: ka_jak_kazimierz »

👍🙂🙂
ODPOWIEDZ