Świnoujście

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Elcia62
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 11 lis 2022 12:56
Oddział NFZ: Śląski

Świnoujście

Post autor: Elcia62 »

Witam wszystkich czy ktoś ma termin od 5.01.23 w Tryton w Świnoujście. Jak tam jest
Gość

Re: Świnoujście

Post autor: Gość »

W zakładce Świnoujście listopad jest opinia o Trytonie 😊
Elcia62
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 11 lis 2022 12:56
Oddział NFZ: Śląski

Re: Świnoujście

Post autor: Elcia62 »

Dziękuję za informację 🙂
bolkor
Posty: 1
Na forum od: 27 lis 2022 18:01
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Świnoujście

Post autor: bolkor »

Witaj. Ja otrzymałem skierowanie na ten termin, czyli od 05 stycznia i właśnie zastanawiam się czy tam jechać.
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Świnoujście

Post autor: Chamader »

Elcia62 pisze: 11 lis 2022 13:06 Witam wszystkich czy ktoś ma termin od 5.01.23 w Tryton w Świnoujście. Jak tam jest
Na pewno jedz i bądz dobrej myśli. Ja byłem dawno bo 8 lat temu. I trudno powiedzieć jak jest teraz....
Głównym atutem Trytona jest to stoi przy samej promenadzie. Bliskość do morza , dziś tylko na spacery.....
Stołowanie obok w innym domu (nie pamietam nazwy). A zabiegi głównie w Rusałce, lub w innych ośrodkach , bliski domu.
Sam Tryton jest ośrodkiem hotelowym. Ale nie zrażaj się ... Na pewno będziesz zadowolona, a wszystko zależy od towarzystwa
z którymi się zaprzyjażnisz...... Dobrego wypoczynku......
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Stołówka dla kuracjuszy z Trytona jest w sanatorium Światowid, czyli może z 50 m od miejsca zakwaterowania.
W czasie mojego pobytu w Świnoujściu przy moim stoliku na stołówce w Światowidzie siedziała pani w wieku 70+ z laską i też dochodziła na zabiegi z Trytona do Rusałki.
Tak, że spokojnie dasz radę. Najważniejsze, że jesteś w centrum strefy uzdrowiskowej i wszędzie blisko.
Elcia62
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 11 lis 2022 12:56
Oddział NFZ: Śląski

Re: Świnoujście

Post autor: Elcia62 »

Chamader pisze: 27 lis 2022 22:36
Elcia62 pisze: 11 lis 2022 13:06 Witam wszystkich czy ktoś ma termin od 5.01.23 w Tryton w Świnoujście. Jak tam jest
Na pewno jedz i bądz dobrej myśli. Ja byłem dawno bo 8 lat temu. I trudno powiedzieć jak jest teraz....
Głównym atutem Trytona jest to stoi przy samej promenadzie. Bliskość do morza , dziś tylko na spacery.....
Stołowanie obok w innym domu (nie pamietam nazwy). A zabiegi głównie w Rusałce, lub w innych ośrodkach , bliski domu.
Sam Tryton jest ośrodkiem hotelowym. Ale nie zrażaj się ... Na pewno będziesz zadowolona, a wszystko zależy od towarzystwa
z którymi się zaprzyjażnisz...... Dobrego wypoczynku......
Dziękuję bardzo za informację
lope1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 14 sie 2022 09:22
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście Tryton

Post autor: lope1 »

Odnawiam temat Trytona w Świnoujściu, jak tam teraz jest. Jadę we wrześniu i jestem ciekaw wrażeń tych którzy w tym roku byli.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5050
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Nic się nie zmieniło od kilku lat. Stoi w tym samym miejscu w sąsiedztwie Korala do którego kuracjusze tacy jak Ty będziesz chodzą na posiłki, bo Tryton nie ma stołówki. Był w lutym w Bursztynie, czyli obok Korala , rozmawiałem z kuracjuszami Korala i Trytona. Nie spotkałem nikogo, kto by był niezadowolony z pobytu mimo zimy.
Także na pewno we wrześniu będziesz miał lepszą pogodę niż my, którzy byli na przełomie stycznia i lutego i będziesz zadowolony z pobytu w Świnoujściu.
Znam Świnoujście , chyba najlepiej ze wszystkich forumowiczów, którzy tam byli, bo pracowałem niedawno w jednym z hoteli sanatoryjnych. :)
lope1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 14 sie 2022 09:22
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście

Post autor: lope1 »

Dzięki Zbigniewie,
Mam nadzieję podkurować kręgosłup i tu pytanie jak oceniasz bazę zabiegową.
Drugie: jak z miejscami parkingowymi czytałem że masz jakiś patent na niedrogą miejscówkę.
A poza tym chętnie pojeżdżę rowerkiem bo trasy rowerowe są boskie.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ