BUSKO ZDRÓJ sanatorium NIDA ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: BUSKO ZDRÓJ sanatorium NIDA ZDRÓJ

Post autor: ewiko »

Gosiam , w Nidzie byam 2 lata temu , może coś się zmieniło na lepsze. Jeśli chcesz nieco lepszy pokój , to za odpowiednią dopłatą , można taki otrzymać. Lecz czy on będzie lepszy ??? :cry: Życzę Ci trafionych zabiegów , dobrego towarzystwa oraz pięknej pogody.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: BUSKO ZDRÓJ sanatorium NIDA ZDRÓJ

Post autor: gosiam »

Jadę z kuzynką więc będziemy dotrzymywaly sobie nawzajem towarzystwa. :) A może ktoś z naszej grupy będzie miał wyjazd w tym samym terminie :?: Do wyjazdu jest jeszcze troche czasu. Dzięki za info o doplacie do pokoju. Postaram się dopytać to i owo. Liczę, że zabiegi będą trafione a pogoda :?: no cóż z tym to różnie bywa, zależy jak się trafi. ;) Pozdrawiam :kwiat:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: BUSKO ZDRÓJ sanatorium NIDA ZDRÓJ

Post autor: ewiko »

Jeśli mogę coś podpowiedzieć , to jeśli będziesz miała zlecony masaż , gorąco polecam pana. Masaże również są wykonywane przez panią. Dzięki temu zabiegowi , pozbyłam się wieloletniego , bólu barkowo ramiennego . Na początku nie było lekko , wręcz płakałam. I nagle , pewnego ranka obudziłam się bez bólu ... tak jest do dziś. Miałam wykupione dodatkowe masaże , i bardzo wierzę , że to one mi tak pomogły.
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: BUSKO ZDRÓJ sanatorium NIDA ZDRÓJ

Post autor: Mirabella »

gosiam pisze: 18 lis 2022 16:02 W marcu 2023 r. wyjezdzam na pobyt sanatoryjny z NFZ do sanatorium Nida Zdrój w Busko Zdrój. Czy ktos Was był w ostatnim czasie i może podzielic sie opiniami.
W listopadzie dostałaś przydział na marzec ?
Czy dobrze zrozumiałam?
Byłam w Nidzie trzy lata temu..... te lepsze pokoje są dobudowanej części za basenem.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: BUSKO ZDRÓJ sanatorium NIDA ZDRÓJ

Post autor: gosiam »

ewiko pisze: 26 lis 2022 11:14 Jeśli mogę coś podpowiedzieć , to jeśli będziesz miała zlecony masaż , gorąco polecam pana. Masaże również są wykonywane przez panią. Dzięki temu zabiegowi , pozbyłam się wieloletniego , bólu barkowo ramiennego . Na początku nie było lekko , wręcz płakałam. I nagle , pewnego ranka obudziłam się bez bólu ... tak jest do dziś. Miałam wykupione dodatkowe masaże , i bardzo wierzę , że to one mi tak pomogły.
Wielkie dzięki. Dobrze wiedzieć . Też myślałam żeby dokupić zabiegi prywatnie min.masaz :)
Ostatnio zmieniony 26 lis 2022 17:36 przez gosiam, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: BUSKO ZDRÓJ sanatorium NIDA ZDRÓJ

Post autor: gosiam »

Mirabella pisze: 26 lis 2022 16:56
gosiam pisze: 18 lis 2022 16:02 W marcu 2023 r. wyjezdzam na pobyt sanatoryjny z NFZ do sanatorium Nida Zdrój w Busko Zdrój. Czy ktos Was był w ostatnim czasie i może podzielic sie opiniami.
W listopadzie dostałaś przydział na marzec ?
Czy dobrze zrozumiałam?
Byłam w Nidzie trzy lata temu..... te lepsze pokoje są dobudowanej części za basenem.
Tak. 18 listopada pokazało się w przeglądarce a 23 listopada listonosz przyniósł skierowanie listem poleconym. A wyjazd mam od 11 marca do 1 kwietnia. Dzieki za podpowiedz w sprawie pokoi. :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: BUSKO ZDRÓJ sanatorium NIDA ZDRÓJ

Post autor: Mirabella »

Cztery miesiące wcześniej ......też bym tak chciała
Na dniach powinnam dostać przydział i marzy mi się kwiecień po świętach.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: BUSKO ZDRÓJ sanatorium NIDA ZDRÓJ

Post autor: gosiam »

Z tego co mi wiadomo, to teraz z takim właśnie wyprzedzeniem informują o przydzielonym miejscu. Kilka miesięcy temu zadzwoniłam do swojego NFZ z zapytaniem kiedy ewentualnie mogę spodziewać się wyjazdu. Dostalam wowczas info, że o terminie wyjazdu będę poinformowana kilka miesiecy wczesniej i najprawdopodobniej będzie to I kw. 2023r. Odpowiedz pokrywa się z przydzielonym terminem. Od złożenia wniosku do dnia wyjazdu minie dokładnie 16 mcy. Zycze trafionej miejscówki w wymarzonym terminie :kwiat: Daj znać jak otrzymasz przydzial.
Melania CK
Posty: 4
Na forum od: 10 lut 2023 17:10
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: BUSKO ZDRÓJ sanatorium NIDA ZDRÓJ

Post autor: Melania CK »

gosiam W marcu byłaś w Nidzie, napisz proszę jak tam jest. Jaka jest szansa na pokój jednoosobowy, może wiesz? Ja mam skierowanie od 30 kwietnia
ODPOWIEDZ