Borowina

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4186
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Borowina

Post autor: Kleinehexe »

🙈🙉🙊
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Borowina

Post autor: zebra »

Witam. Przeważnie w każdym sanatorium , oprócz okładów borowinowych mam też kąpiele. Mam żylaki na lewej nodze. Woda w wannie ma różną temp, w zależności od osoby , która przygotowuje kąpiel. Mimo żylaków . Ratuję się w ten sposób, że chorą nogę kładę na obudowie wanny podczas kąpieli. To samo z kąpielą perełkową. Jak mam pierwsze spotkanie z lekarzem , daję ostatni wypis ze szpitala, gdzie mam robione wyniki. W szpitalu nie jestem na hospitalizacji , tylko na wyniki. I w tym dokumencie jest wszystko. Jak byłam w Lądku w Jubilacie , dostałam alergii na siarkę. Dostawałam po jednej tabletce dziennie od pielęgniarki ( nawet nie wiem co to za lek). Jak zgłosiłam lekarce , to ta z niechęcią , że ze mną ma problem , bo nie wie na co zamienić. Dostałam inhalatorium. Nadmieniam ,iż nie wiedziałam o alergii ,bo zabiegi siarkowe miałam pierwszy raz .Pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Borowina

Post autor: darek »

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zastanawiam się JAKI Dohtor z jaką specjalizacją Osobie ,która ma Problemy z Żylakami
Zaleca Borowinę -Kompleksową ???

Respect dla Dohtora

Po usunięciu swego czasu żylaków podczas kolejnego pobytu w Sanatorium pewien doktor
Wprost powiedział ,że i podał mi WYKAZ PONAD 20 zabiegów ,które powinny nie być zalecane dla Osoby po zabiegu z Żylakami

Odnośnie zaś moich przygód z Fasonami Borowinowymi
Niestety na dziś nie przyniosły ulgi
Tramal w użyciu NADAL

Miało pomóc
Jednak podawana do umywalki borowina albo wprost parzyła ,lub była zimna
Cóż obsługa na tym zabiegu chyba już w Ustroniu Świętuje od poniedziałku obecna Ekipa zabiegi robi na tzw Odpier...
Jest to opinia kilku Osób
Nawet dziś juz wielu zrezygnowało
ODPOWIEDZ