ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: dani888 »

Tomku , pięknie opisywałeś swój pobyt w Złotym Kłosie , nawet czasem humorystycznie i super czytało się , wiesz ? :) Bardzo Ci dziękuję choć prawdę mówiąc nie chciałabym tam trafić , zwłaszcza zimą . Jutro wracasz do domku więc życzę Ci bezpiecznej podróży i dużo zdrówka ;) .
Pozdrawiam serdecznie .
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: Chamader »

Kochana << dani888 >>
dani888 pisze: 29 lis 2022 18:22 tak jakbyś dostał drugą szansę
Dziękuje serdecznie za przemiłe , nawet rodzicielskie słowa skierowane ku mojej skromnej osobie...
Tak żyje od '' nowa'' staram się wypoczywać i nie przeciążać .
Dosłownie 2 dni temu wróciłem ze szpitala....
Powinienem też wyjechać, ale pisałem odwołanie do NFZu , prosząc o opóżnienie wyjazdu o jakieś 3 m-ce.
a co z tego wyjdzie , okaże się. Czekam na jakąś wiadomość.... oby pozytywną.....
Bardzo dziękuje .... i pozdrawiam.....
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: Zosia »

Tomku nie śledziłam Twojej relacji na bieżąco ale dziś zapoznałam się z nią od początku do końca i bardzo dziękuję za poświęcony czas oraz trafne i czasami z humorem przekazane odczucia. Dużo zdrowia i szczęśliwej podróży do domu i do ...następnego razu w lepszym już miejscu niż Złoty Kłos do którego nie chciałabym trafić :) Byłam obok w Bałtyku :) Pozdrawiam :kwiat:
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: Genever »

Chamader Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia :kwiat:
Tomku Tobie zaś za wywołanie uśmiechu na twarzy. Wracaj spokojnie do rodziny. :kwiat:
A ja może zamiast Kołobrzegu powrócę do Świnoujścia...to już 6 lat od ostatniego pobytu Ale nie Złoty Kłos to pewne. :lol
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: berbla65 »

Chamader odpoczywaj I nabieraj sił👍 Tomku dziękuję za relacje z pobytu - fajnie się ją czytalo :P pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: GIENIA »

Wszystkiego dobrego Tomku :) i nigdy się nie zmieniaj .... optymistom w życiu lżej :D
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: Bibi2 »

Tomku , dzięki za relację z pobytu i jak napisałeś wcześniej pożegnanie Złotego Kłosa .
pozdrawiam :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Tomek mam zamiar ze zwrotów wyjechać do Świnoujścia na turnus styczniowy lub następny i być może będzie w tym temacie więcej informacji, które oczywiście przekaże na forum.
Czas teraz, żebym ja wyjechał do swojego uzdrowiska, odwiedził znajomych i całą strefę nadmorską.
Oczywiście odwiedzę Cafe 15, Zefirka i inne lokale z Scaliano włącznie. :)
Mam pytanie, czy byłeś może w Irysie na jakimś koncercie :?:
Złotego Kłosa będę omijał i wybiorę spacer drugą stroną ulicy Słowackiego :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Tomek, a zapytam jeszcze, czy widziałeś jedną ze stałych atrakcji głównej promenady parę mimów i śmiesznego mima ubranego w złoty garnitur i kapelusz.
Potrafią oni kilka godzin spędzić na promenadzie bez ruchu i przy tym dorobić parę złotych do kapelusza i koszyczka.
Ten pan stroi głupie miny i częstuje dzieci cukierkiem, ale tylko te, które mu rzucą parę monet.
alaaa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 23 paź 2019 18:12
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: ZŁOTY KŁOS - Świnoujście

Post autor: alaaa »

Dostałam skierowanie do tego "nieszczęsnego" Złotego Kłosa. Trudno - trzeba jechać. Mam kilka pytań do tych co tam byli. Czy są reczniki w pokojach, czy jest wi-fi w pokojach, jak wygląda sprawa parkingu tzn czy można zarezerwować miejsce i jaki jest koszt parkingu, czy jest jakaś "rozrywka" typu stół do ping-ponga, bilard, czy w pobliżu jest jakiś kryty basen (ew. czy dają jakieś zabiegi na basenie, itd,itp. Mam wyjazd w marcu 2023.
ODPOWIEDZ