Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Insignia 2010 pisze: 28 lis 2022 22:10 [...] Z nfz jezdza same małżeństwa bo na taki turnus a znam takie przypadki nawet alkoholikow wysyłają [...]
Jak to rozumieć? 🤔
Bozena-50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 21 lis 2022 17:49
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: Bozena-50 »

Zosia, dzięki za wypowiedź.Może to wszystko jest kwestią szczęścia, jednym się uda zarezerwować, innym nie bo akurat nie ma wolnej jedynki i nie zapowiada się że się zwolni. Dlatego też opinie są podzielone. Ja nie mam zdania bo jadę pierwszy raz i cała wyprawa jest wielką niewiadomą😂
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: Insignia 2010 »

Czyli nawet zalatwienie ,,,,na Zbigniewa ,,, nie dalo rady ????? Czy tylko stwierdzasz .
Ze jedynki sa mie dostepne
Sa one i zawsze beda ,,,,,jednak to jest tak ze nikt w recepcji nie wie kto przyjedzie znaja tylko ilosc sztuk w dniu przyjazdu , wiec luzaki ,,,dotyczy nfz ,,, dostaja z regoly 3 , malzenstwa 2 , a jedynek jest zaledwie 3 tego typu pokoje bo sa nie oplacalne dla hotelu ,, koszty sie licza ,,,, i trzymaja do konca nikomu nie dajac bo nikt nie zglasza na turmus z nfz ze ktos przyjedzie w stanie chorobowym tz z aparatura .
Wiec tak jak pisalem wczesniej 😁😁😁😁,,,,,na Zbigniewa ,,,, nie wyszlo spróbuj ,,, na Andrzeja,,,, jedz dzień wczesniej zaplacisz za nocleg i tu podpowiem najlepiej byc po godzinie ,00, i dostajesz pokoj 1 osobowy lub bankowa 2
Robie tak od wielu lat . I wcale na priv nie musze tego pisac , co tu robić z tego tajemnice .
Wiele osob tak juz robi. Oczywiscie dojda dodatkowe koszty przed ,,,,grypą,,,,60 a po ,,,grypie ,, juz 160 zyla w przypadku nfz bo zus juz nie , i tu znow tajemnica ,,,, na Andrzeja ,,trzeba tylko byc w porze doby hotelowej ktora cie obejmuje .
Bozena-50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 21 lis 2022 17:49
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: Bozena-50 »

Wrócę do swego pierwszego postu. Nikt z okolic Białegostoku, w ogóle z Podlasia się nie odzywa, a pytałam czy może ktoś jedzie autem..ale też można razem pociągiem. A może ktoś z was podpowie, może zna sposób na to, żeby się z ludźmi jednak przed wyjazdem zorganizować. Może jest inne forum sanatoryjne😂 Wszędzie te RODO🙄
Podlasiaczka
Posty: 3
Na forum od: 10 sty 2023 21:17
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: Podlasiaczka »

Witam
Czy udało się dotrzeć,czy znalazł się ktoś pomocny z Podlaskiego, a może teraz ja skorzystam z Pani doświa-
dczenia i podpytam jak dojechać -mam turnus od 16 lutego ,jestem z powiatu monieckiego,🤔
Bozena-50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 21 lis 2022 17:49
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: Bozena-50 »

Dzień dobry, ostatecznie do Kudowy dotarłam komfortowo dowieziona przez rodzinę. Przed wyjazdem udało mi się przez Facebook skontaktować z małżeństwem z Białegostoku, jednak oni wyjeżdżali już 3 stycznia, więc za wcześnie. Może pani będzie miała więcej szczęścia. Ale Kudowa jest piękna, wyobrażam sobie jak cudnie jest tu latem. Udanego pobytu a w razie pytań, proszę pisać. Pozdrawiam 🙂
Podlasiaczka
Posty: 3
Na forum od: 10 sty 2023 21:17
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: Podlasiaczka »

Dziękuję za odpowiedź, u mnie chyba też skończy się na podróży z mężem. Kudowę zwiedzałam latem i wiem jak tam ładnie.,Mam skierowanie do Polonii I i interesują mnie szczegóły pobytu w tym obiekcie.Pani życzę miłego pobytu i skutecznych terapii.☺
Bozena-50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 21 lis 2022 17:49
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kudowa Zdrój (5-26.01.2023)

Post autor: Bozena-50 »

Może warto jeszcze na Facebooku na forum sanatoria napisać czy ktoś z Warszawy nie jedzie i dosiąść się. Pozdrawiam i również życzę udanego pobytu 🙂
ODPOWIEDZ