Mewa 1B Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mewa 1B Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Irenae nic z tego, bo na Mewę nie dam się namówić tym bardziej, że w niej nie dostanę jedynki, bo tu tylko na zaświadczenia.
Już wolę w Świnoujściu spacerować na posiłki i zabiegi, jeżeli dostanę jedynkę, a basen i zabiegi mokre mnie nie interesują zimą, bo mam astmę i po kąpielach nie będę spacerował na zimnie, chociaż jestem zaszczepiony na grypę i 4 dawki Covid.
W Kołobrzegu by mnie interesowały obiekty w których mogę dostać jedynkę, ale nie Mewę, Arkę, czy Perłę Bałtyku w której chodzi się pieszo po kilku piętrach na zabiegi i posiłki. Dodam do tego jeszcze Muszelkę.
Preferuję Świnoujście, zobaczymy jakie będą zwroty w grudniu na styczeń.
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: Mewa 1B Kołobrzeg

Post autor: irenae »

Oj szkoda bo liczyłam na relacje z Kołobrzegu,no ale za to na pewno napiszesz co tam nowego w Świnoujściu które też uwielbiam .
Pozdrawiam IE.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mewa 1B Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

Irenae może być świeża relacja , bo ja wyjeżdżam do Kołobrzegu :lol: Tylko 2 miesiące mnie tam nie było :P 8.12 powitam ponownie :)
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: Mewa 1B Kołobrzeg

Post autor: irenae »

To bardzo fajnie, myślę że będziesz miała chwilę to coś Nam tu napiszesz co nowego w Kołobrzegu.
Już Ci dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam
Miłego pobytu I E
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mewa 1B Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

Zawsze piszę :D
Pozdrawiam :kwiat:
Dziękuję :serce:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mewa 1B Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Irenae jasne, że ze Świnoujścia będę pisał relację, ale gdyby Marzenka była w Kołobrzegu w styczniu, to bym się też zdecydował :) , a tak nie będzie nikogo ze znajomych.
W Świnoujściu już trochę osób znam i samo uzdrowisko dobrze poznałem, to będzie ciekawie i być może uda mi się załatwić na miejscu dobrą pracę.
Chyba, że wydzwonię Verano w Kołobrzegu i zarezerwuję jedynkę, to może się zdecyduję.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mewa 1B Kołobrzeg

Post autor: Mazrena »

Zbyszku miałeś być w grudniu w Kołobrzegu i co :?: ja jadę Ty odpuściłeś hm :? Robiłam wszystko co mogłam i efekt :lol:
Wiesz na styczeń nigdy się nie pisałam, inny termin był do dogadania, tym bardziej ,że my w październiku wróciliśmy z Kołobrzegu :P
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mewa 1B Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Marzenko masz rację, bo taki miałem zamiar, ale plany wzięły w łeb, a jeszcze teraz podjąłem pracę do Wigilii, żeby dorobić na wyjazd.
Także dopiero od świąt mogę startować nad morze i pojadę wtedy samochodem, a nie pociągiem, czy autobusem. :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mewa 1B Kołobrzeg

Post autor: alka50+ »

Zbogniew165...doczytuję....i powiem tak...kapryśnyś🤣..więcej zdecydowania.
Mazrenko...wróciłam...Kg już czeka na Was⚘...taki jaki jest...a drobiazgi...czy to ważne...ważne złapać czas ...i tego Wam Obojgu życzę...jak się uda???do zobaczenia.❤
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mewa 1B Kołobrzeg

Post autor: alka50+ »

Renatka11...ocena do prawdziwych zdarzeń...i tak jak odebrałaś....dzięki.⚘🍀
ODPOWIEDZ