Iwonicz-Zdrój od 8.12. do 28.12

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Iwonicz-Zdrój od 8.12. do 28.12

Post autor: GIENIA »

:lol: :lol: :lol:
Młody o którym piszesz ma oferty na prawie cały kraj :lol: nie o Niego mi jednak chodziło :) , Gaba wie , kogo miałam na myśli ;)
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Iwonicz-Zdrój od 8.12. do 28.12

Post autor: Bu-ba »

Gaba nie martw się . Coś Ci załatwię.
O której planujesz dojechać do Iwonicza ?
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Iwonicz-Zdrój od 8.12. do 28.12

Post autor: Gaba »

Planowo po 20
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Iwonicz-Zdrój od 8.12. do 28.12

Post autor: Gaba »

GIENIA pisze: 06 gru 2022 17:00 :lol: :lol: :lol:
Młody o którym piszesz ma oferty na prawie cały kraj :lol: nie o Niego mi jednak chodziło :) , Gaba wie , kogo miałam na myśli ;)
Ok, wspaniałe
by było...😉
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Iwonicz-Zdrój od 8.12. do 28.12

Post autor: Gaba »

Uf dotarłam ,chciałam się podzielić z "wrażeń" wątpliwej przyjemności podróżowania autobusem firmy" Neubus- na e-meila bardzo miło odpowiadają ,tylko dlaczego kierowców mają bardzo nieuprzejmych- wręcz gburowatych -zaznaczam ,że mówię o pierwszym kierowcy który zabierał mnie wczoraj -drugi był milszy...
Kierowca miał zajęta z przodu trzy siedzenia podwójne ,zapytałam ,czy mogę usiąść w odpowiedzi usłyszałam " burknięcie" ...Przy pakowaniu walizek ,zero pomocy a byli też ludzie starsi, a kierowca stał i palił papierosa ,żadnego nadzoru nad walizkami.. nikt mnie nie uprzedził,( a pytałam) że będę musiała się przesiadać? przenosić walizkę ? kierowca głośno klnie ,a przystanki  to mówi niewyraźnie ... na pytanie czy mamy spóźnienie -zero odpowiedzi- a ja chciałam to wiedzieć bo mieli po mnie wyjechać ... ja na pewno już z nimi nie pojadę ,i odradzać też będę .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Iwonicz-Zdrój od 8.12. do 28.12

Post autor: GIENIA »

Gaba , czemu mnie to nie dziwi ? Wspominałam o tym już na forum ... gdy ja jechałam 30 marca , było tak samo .. niby autobus bezpośredni , a była przesiadka w Niebylcu za Rzeszowem . A chodzi o to , że ... ok 4.20 przyjechały do Rzeszowa Neobusy z ... Warszawy , Wrocławia , Łodzi i Zakopanego .. czyli cała Polska :) . Tam przesadzali wszystkich podróżnych do 2 autokarów , jeden jechał do Iwonicza , drugi do Polańczyka .
Kierowca do Rzeszowa był spoko , ale ten do Iwonicza , to gbur niesamowity .
Starsza pani nie dawała rady przenieść walizki , prosiła o pomoc , usłyszała , że to nie należy do jego obowiązków . Jakiś pan jej pomógł . Autobus piętrowy , więc na dole niewiele miejsc . 2 podwójne powiązane wstążkami dla kierowcy .... wszystkie pozostałe zajęte . Pani , konkretnej budowy , mówi , że nie da rady wyjść na piętro , że chciałaby usiąść na tych wolnych . Nie ma mowy . Jakaś młoda kobieta ustąpiła jej i przeszła do góry , pani usiadła na jej miejscu .
Będę wybierać już innych przewoźników .... Neobusem , gdy nie będzie innej możliwości :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Iwonicz-Zdrój od 8.12. do 28.12

Post autor: GIENIA »

Gaba pisze: 19 lis 2022 08:34 Czy ktoś jedzie w tym świątecznym terminie? :)
Czas wracać do domu koleżanko :)
forumowicz

Re: Iwonicz-Zdrój od 8.12. do 28.12

Post autor: forumowicz »

Mlodypomocny a nie uprzejmy hmm w sumie uprzejmy też jestem :) a jak ktoś jest również uprzejmy to dojadę na każdy koniec Polski 😁
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 592
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: Iwonicz-Zdrój od 8.12. do 28.12

Post autor: Gaba »

GIENIA pisze: 27 gru 2022 11:10
Gaba pisze: 19 lis 2022 08:34 Czy ktoś jedzie w tym świątecznym terminie? :)
Czas wracać do domu koleżanko :)
oj tak :( :( :(
ODPOWIEDZ