stare łazienki iwonicz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Polak +3
Posty: 4
Na forum od: 08 gru 2022 13:53
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

stare łazienki iwonicz

Post autor: Polak +3 »

Witam, chcę się podzielić pobytem w starych łazienkach pokój nr 7, termin 15.11-06.12 2022. Zacznę od pokoju, duży 2 osobowy , i łazienka też wielka, bo przystosowana dla osób na wózkach. Okna tragedia, wiało bardzo mocno z każdego, trzeba było układać koce. Łóżka, wygodne materace, krzesła do wymiany, pływające. Obok łóżek szafki z lampkami, stół, szafa i czajnik, radzę zabrać przedłużacz. Jadalnia to duże słowo, salka z 7 stolikami, ciasno. Posiłki, napiszę ogólnie żeby nie zniechęcać, marne, czasem zimne obiady. Panie same nalewają zupę i donoszą drugie danie. Boczne drzwi zamykane około 18 godziny, główne 22. Brak zabezpieczeń p-pożarowych. Było to już 4 moje sanatorium, i raczej nie będę go miło wspominał. Co do zabiegów, trzeba podejść około 200 metrów. Ekipa rehabilitantów profesjonalna, miła, uczynna, może się dogadać co do zmiany godzin. I to jest duży plus Iwonicza. Szczególne podziękowania ode mnie dla Pani masażystki, pełen profesjonalizm, bardzo mi pomogła.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: stare łazienki iwonicz

Post autor: jan19557 »

" Brak zabezpieczeń p-pożarowych ".

A kolega jest może strażakiem , że interesują cię akurat zabezpieczenia. Jak żyje nie spotkałem się żeby ktoś zwrócił na to uwagę. :shock: :o
Polak +3
Posty: 4
Na forum od: 08 gru 2022 13:53
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: stare łazienki iwonicz

Post autor: Polak +3 »

Kolego do póki nic się nie dzieje, to każdy ma to gdzieś, gorzej jak zdarzy się nieszczęście, pomyśl o tym. Takie rzeczy ratują życie, pozdrawiam.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2426
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: stare łazienki iwonicz

Post autor: ewiko »

Bardzo dziękuję za opinię. Natomiast jeśli chodzi o zabezpieczenia przeciwpożarowe , to zgadzam się w 100% , aż wierzyć się nie chce , że tam ich nie ma :roll: W takich obiektach to podstawa. Strażakiem również nie jestem , ale dla mnie , moje bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.
Polak +3
Posty: 4
Na forum od: 08 gru 2022 13:53
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: stare łazienki iwonicz

Post autor: Polak +3 »

I to jest słuszne podejście do własnego życia, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3782
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: stare łazienki iwonicz

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Dziwne - w tego typu obiekcie są takie braki…?Przecież oni mają regularne kontrole 🤔🤔.
Może trzeba się dokładniej przyjrzeć 🤔
Polak +3
Posty: 4
Na forum od: 08 gru 2022 13:53
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: stare łazienki iwonicz

Post autor: Polak +3 »

Ale komu chcesz się przyglądać, kontrolom ?, Bo czujki w pokoju i na korytarzu nie znajdziesz. Po prostu straż przymyka oko, a nfz ma to gdzieś. Dla przykładu w szpitalu przebywamy 3-5 dni, i wszystkie mają zabezpieczenia. A w sanatorium 21 dni bez ochrony!!!. Daje to do myślenia?.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3994
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: stare łazienki iwonicz

Post autor: Bibi2 »

Tu nie ma co dyskutować , przepisy dot. zabezpieczeń wprowadzono bardzo dawno , jest to nieodpowiedzialność kierownictwa .
Sądzę , że w protokołach jest nakaz wykonania instalacji czujek p.poż. z tym , że proszą o przesunięcie w czasie .
Dla uwiarygodnienia zrobią coś w jednym lub dwóch pomieszczeniach i do następnego razu.... :roll:
Wszystko jest do czasu .... , stare łazienki .....
ODPOWIEDZ