Muszyna -Korona

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Jasiek59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 07 mar 2020 08:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Muszyna -Korona

Post autor: Jasiek59 »

Witam .
Proszę osoby ,które były w/w sanatorium lub aktualnie przebywają o ocenę min. jakość zabiegów warunki bytowe i ogólnie panującą atmosferę.Ja do tego sanatorium jadę po raz pierwszy ,wyjazd 27.09.2022r.Mam nadzieję na udany pobyt. Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.Zyczę udanych pobytów w sanatoriach i dużo zdrowia.
Awatar użytkownika
Asik_
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 238
Na forum od: 02 sie 2022 09:55
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Muszyna -Korona

Post autor: Asik_ »

Witam,
W "Koronie" byłam w sierpniu 2021,mi osobiście bardzo się podobało,zabiegi i podejście rehabilitantów bardzo dobre,wyżywienie nie wymyślne,jak to w sanatorium,ale mi wystarczyło chociaż niektórzy narzekali.Sam ośrodek pięknie położony,właściwie w samym ogrodzie sensorycznym,więc gdzie chodzić i i odpoczywać jest.Widoki piękne.Co do wycieczek wyjazdowych to był zakaz ze względu na covid,teraz może jest już inaczej.W ośrodku jest mała kawiarenka z potańcówkami,ale ludzi dużo,bo przychodzi dużo kuracjuszy z pobliskiego ośrodka ZUS. Ciemno i ciasno,ja nie chodziłam,więc o kawiarencie nic więcej nie napiszę.Podsumowując ja byłam bardzo zadowolona,chociaż nie miałam porównania,bo byłam w sanatorium z NFZ pierwszy raz.
Pokoje skromne,ale niektóre po remoncie,więc nie było żle.Z jedynkami problem, ale można było przyjechać dzień wcześniej, oczywiście za dopłatą wtedy 80 zł-była większa szansa na jedynkę
Może coś pomogłam :P
Pozdrawiam Asik
Jasiek59
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 07 mar 2020 08:33
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna -Korona

Post autor: Jasiek59 »

Witam .Bardzo dziękuję Asik za opis twoich wrażeń z pobytu w tym sanatorium.Cieszę się że miała Pani udany pobyt .Serdecznie pozdrawiam
Jasiek :kwiat:
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Muszyna -Korona

Post autor: gucio »

Myślałem że Jasiek59 napisze coś od siebie bo już po turnusie. Podtrzymam temat bo jadę w styczniu. Kilka pytań. TV /czytam że płatne ok/ jakie kanały ? Co z internetem ? Płatny czy nie. Czy w pokojach są czajniczki ? Parking to już wiem że płatny tylko różne ceny /150-180/. Jeszcze mi się przypomniało . Czy na balkonie wolno palić . Jak znam życie pewnie nie więc czy pomyślał ktoś o palaczach ? Ogólnie to wiem że najlepiej jest przedzwonić i się dowiedzieć u źródła ale byli kuracjusze zawsze coś dopowiedzą więc oczekuję odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Muszyna -Korona

Post autor: Natalia-C »

Gucio, Jasiek napisał trochę w osobnym wątku:

viewtopic.php?p=1076032#p1076032
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Muszyna -Korona

Post autor: gucio »

Trochę napisał. Dobre i to. Dzięki.
ODPOWIEDZ