Gryf Połczyn Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: lawenda »

Joannobis w tej kwestii to Ci niestety nie pomogę, ponieważ inne pokoje przydzielają dla NFZ, a inne dla ZUS-u, a ja byłam z NFZ-u. W innych pokojach niestety nie bywałam poza moim 3-osobowym przydzielonym i w jedynce komercyjnie dzień wcześniej. Ale myślę, że nie musisz się martwić, bo wszystkie pokoje są przyzwoite, a i tak ponoć ZUS dostaje te lepsze.... ;) ale jeśli nawet trafisz na pokój o gorszym standardzie to we wszystkich jest czysto i materace są wygodne, a to chyba najważniejsze. Sama byłam świadkiem, kiedy po zgłoszeniu że materac jest ''wyleżały'' , tego samego dnia został wymieniony na nowy.


Acha... jeśli chcesz do kogoś napisać, to nie ma potrzeby cytować całego postu tej osoby, wystarczy kliknąć ODPOWIEDZ w lewym dolnym rogu strony i zwrócić się do danej osoby po Nick-u.

Pozdrawiam i życzę udanej kuracji. :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: medi »

Dostałam przydział z NFZ-tu do tego ośrodka .Dojazd ode mnie straszny ,pokoje może i czyste ale ich wystrój odstrasza .I tak się zastanawiam jechać ,nie jechać .I jeszcze w trójce :roll: To zsyłka a nie kuracja :twisted:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: ewiko »

Jechać , jechać , jeszcze raz jechać. Super zabiegi , może pora roku mało atrakcyjna , ale kilka lat temu , byłam w grudniu i wróciłam MEGA zadowolona. Pokoje o różnym standardzie , ale wiem że te "wypasione" , też przydzielają kuracjuszom z NFZ. Jest ich niewiele ale są. Poproś o pokój na 1 piętrze, więcej naturalnego światła , a to jak dla mnie jest bardzo ważne. Będzie dobrze. A może spróbuj zadzwonić , i choćby 2 zamówić ...
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: ewiko »

A jeśli chodzi o dojazd , to jest firma HOPER , busami rozwożą po całym kraju. Podczas mojego ostatniego pobytu w Gryfie (maj), kilkakrotnie widziałam ich busy z kuracjuszami. Faktycznie , dowożą pod same drzwi :lol:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: ewiko »

No i znów jestem w GRYFIE w Połczynie. Przywitał nas piękną , zimową scenerią. Przyjęcie szybciutkie , pokój nieduży ale przytulny , niczego nie brakuje , zabiegi najlepsze jakie mogą być .... istny koncert życzeń . Wyżywienie na 6+ , personel 6+ , wykonanie zabiegów 6+.Wszystkim polecam . Obecnie sanatorium oferuje bardzo atrakcyjne pakiety. :serce:
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: olka44 »

Ewiko jesteś w Połczynie z ZUS, NFZ?
Ja będę w lipcu na ogół oustrojowy, ciekawe jakie pokoje tam mają.
Miłego wypoczynku, bo jak dotychczas wszystko masz na 6 z plusem.
Pozdrawiam
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: ewiko »

Witaj olka44 . Tym razem , jestem tu prywatnie. Pokoje są o zróżnicowanym standardzie. Te wypasione są w WILLI GRYF oraz w ZDROJOWYM ZACISZU. Tu są kwaterowani prywatni kuracjusze. Aczkolwiek w głównym budynku , również są pokoje dla prywatnych. I w tym obiekcie , są pokoje dla wszystkich pozostałych kuracjuszy. Według mojej oceny , są one w porządku. Wyposażenie standardowe .... lodówka , telewizor , czajnik elektryczny ,
, suszarka do włosów , lecz nie we wszystkich pokojach. Jest piękny , nowy basen. Pokoje są 1 ,2 , 3 ... osobowe. Rezerwacji nie ma. Podpowiedź .... nie daj się zakwaterować na 3 piętrze ( poddasze) . Tam mają słabe pokoje .... mikroskopijne. Latem jest tam mega gorąco . Wysoka ocena , dotyczy super zabiegów , opieki medycznej oraz okolicy. Atmosferę tworzymy sami. Piękny park , w tej chwili pięknie zasypany śniegiem. Natomiast latem , super trasy tak spacerowe , jak i rowerowe. W lipcu , będziesz miała dostępny basen zewnętrzny. Pozdrawiam.
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: olka44 »

Ewiko..Dzięki za informacje..ciekawe ,gdzie kwaterują na szpital-ogólnoustrojowa, jakie pokoje..może ktoś był i napisze...
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: ewiko »

Nie wiem jak jest obecnie , ale kiedyś pokoje szpitalne , były na parterze , po prawej stronie od głównego wejścia. Może dziś , przed wyjazdem , uda mi się "zapuścić żurawia" do jednego z nich. Jak coś zaobserwuję , to się odezwę.
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gryf Połczyn Zdrój

Post autor: olka44 »

Ewiko..wielkie dzięki..
Odpoczywaj jak najlepiej.. :kwiat:
ODPOWIEDZ