uzdrowiska Rymanów ul Leśna 4

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
iga
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 16 lut 2012 11:35

uzdrowiska Rymanów ul Leśna 4

Post autor: iga »

Dostałam skierowanie do Uzdrowiska Rymanów, ul Leśna 4. Nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat. Może ktoś z Was tam był i napisze czego można się spodziewać.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23855
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: uzdrowiska Rymanów ul Leśna 4

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Iga :kwiat:
Rymanów Zdrój ul leśna 4 Szpital i Sanatorium Uzdrowiskowe Zimowit :)
Opinie kuracjuszy ; viewtopic.php?t=1489&start=40
Pozdrawiam :kwiat:
iga
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 16 lut 2012 11:35

Re: uzdrowiska Rymanów ul Leśna 4

Post autor: iga »

Dziękuję za informację. Wiele się nie dowiedziałam. Brak aktualnych opinii. Może znajdzie się jakaś dobra duszyczka i uaktualni informacje.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: uzdrowiska Rymanów ul Leśna 4

Post autor: jan19557 »

Byłem w tym przybytku kilka lat temu i później jak byłem w Iwoniczu to też dwa razy zaglądałem tam ale nic się nie zmieniło i nie sądzę aby nastąpiły w ogóle jakiekolwiek zmiany chyba , że jak wejdą nowe przepisy to coś zrobią. Warunki lokalowe i zabiegi OK , jedzonko troszkę mniej bo catering ale mnie smakowało a innym nie za bardzo . Co człowiek to inny apetyt i wymogi. . Najlepiej dostać pokój od frontu , nawet bez balkonu(tylko 1 piętro ma) bo przynajmniej widoki ładniejsze . Od tyłu tylko góra i ściana lasu. Powodzenia.
ODPOWIEDZ