31.05 Krynica Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

31.05 Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

Witam. Dziś w przeglądarce zobaczyłam, że mam przydział. 31.05 - 21.06.2023 Krynica Zdrój sanatorium Beskid. Miałam przydział do tego samego sanatorium w grudniu, odwołałam się i dostałam to samo miejsce tylko zmieniła się data. I jest ok ;) Może ktoś również otrzymał przydział w to miejsce ;) Pozdrawiam cieplutko :)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: 31.05 Krynica Zdrój

Post autor: ewiko »

No nie .... naprawdę ???? przecież to ponad 5 miesięcy . To niebawem i mnie "drapną" . Przedszkolanko , jeśli to nie problem , to bardzo Cię proszę , napisz przy którym numerze dostałaś przydział . Pozwoli mi to na małą wyliczankę , kiedy ewentualnie , i ja dostanę przydział . Pozdrawiam :kwiat:
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: 31.05 Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

Ewiko, w grudniu kiedy otrzymałam przydział miałam chyba nr coś ok 4000, już dobrze nie pamiętam, wróciłam do kolejki z nr 1099 i cały czas był ten nr przez ponad miesiąc i dziś jest przydział :)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: 31.05 Krynica Zdrój

Post autor: ewiko »

Ok , bardzo Ci dziękuję. Miałam nadzieję na zwroty , bliżej wiosny , ale chyba nie będzie mi dane tyle czasu. No cóż , trzeba mieć nadzieję , że przynajmniej lokalizacja będzie dobra. Przedszkolanko , życzę Ci pięknej pogody , dobrych zabiegów , i super towarzystwa :serce: ... wszystkiego dobrego , pozdrawiam.
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: 31.05 Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

Dziękuję, również życzę fajnego miejsca i dogodnego terminu. Pozdrawiam cieplutko :)
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: 31.05 Krynica Zdrój

Post autor: emik »

Przedszkolanko, wyjeżdżasz z NFZ-U czy z ZUS-u? Jeśli z NFZ-u to jakie odwołania przyjmuje Twój oddział, o ile to nie tajemnica. Mój (łódzki) nie przyjmuje niczego oprócz zwolnienia lekarskiego. :(
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: 31.05 Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

Wyjeżdżam z NFZ. Napisałam, że nie mam urlopu bo wyjazd miał być za 34 miesiące a otrzymałam przydział po 16. Poza tym pismo z NFZ otrzymałam niespełna 2 tygodnie przed wyjazdem. Pismo podpisała również moja dyrekcja, która napisała, że urlop nauczyciela musi planować z wyprzedzeniem ponieważ trzeba zorganizować zastępstwo, co jest zgodne z prawdą. NFZ ustosunkował się pozytywnie. Jadę 31 maja. :)
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: 31.05 Krynica Zdrój

Post autor: emik »

Dziękuję za odpowiedź. Moja siostra co prawda nie jest nauczycielką, ale miała identyczna sytuację. Bardzo przyspieszony wyjazd w stosunku do prognoz, koniec roku, brak urlopu. Nie uwzględnili. Ile to jednak od dobrej woli urzędnika zależy.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: 31.05 Krynica Zdrój

Post autor: ewiko »

Witam , oczywiście że od dobrej woli urzędnika. Kiedyś dostałam przydział 2 tygodnie przed terminem. Okres przed Bożym Narodzeniem. Wiadomo ... dużo zwrotów. Ja nie miałam już urlopu. Napisałam odwołanie. Nawet odpowiedzi nie dostałam. Cóż było robić ???? Spakowałam walizę i w drogę. Musiałam ratować się urlopem bezpłatnym .... szarpnęło po kieszeni. Jedyne pocieszenie , był to wspaniały , niezapomniany pobyt :serce:
ODPOWIEDZ