Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
malgo66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 19 kwie 2022 15:25
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: malgo66 »

Dziękuję
0309L
Posty: 3
Na forum od: 20 kwie 2022 19:07

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: 0309L »

BozenaMat pisze: 21 kwie 2022 08:47 Sorry, że dopiero teraz odpisuję, ale ostatnio rzadko zaglądam na Forum. Fajną miejscówkę dostałaś, ja byłam zadowolona... zarówno z miejsca jak i zabiegów.
A co do jedynki to pisałam na adres Domu Zdrojowego ........ ndz małpa kryniczanka.pl. Chyba cała poczta przechodzi przez Panią Marzenę. Masz już mało czasu, ale może jeszcze uda Ci się coś załatwić. Ja miałam pokój 222 (po remoncie). Był super.
Koleżanka z kolei załatwiała trochę inaczej jedyneczkę. Pojechała dzień wcześniej, zakwaterowała się w jedynce i już w niej została. NDZ ma w puli trochę jedynek dla gości komercyjnych więc zawsze coś można "uszczknąć" :)
Powodzenia życzę i udanego wyjazdu :kwiat:
Dziękuję serdecznie za info - napisałam, może się uda. Stresa mam nie da się ukryć. Pozdrawiam😀
0309L
Posty: 3
Na forum od: 20 kwie 2022 19:07

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: 0309L »

0309L pisze: 21 kwie 2022 20:19
BozenaMat pisze: 21 kwie 2022 08:47 Sorry, że dopiero teraz odpisuję, ale ostatnio rzadko zaglądam na Forum. Fajną miejscówkę dostałaś, ja byłam zadowolona... zarówno z miejsca jak i zabiegów.
A co do jedynki to pisałam na adres Domu Zdrojowego ........ ndz małpa kryniczanka.pl. Chyba cała poczta przechodzi przez Panią Marzenę. Masz już mało czasu, ale może jeszcze uda Ci się coś załatwić. Ja miałam pokój 222 (po remoncie). Był super.
Koleżanka z kolei załatwiała trochę inaczej jedyneczkę. Pojechała dzień wcześniej, zakwaterowała się w jedynce i już w niej została. NDZ ma w puli trochę jedynek dla gości komercyjnych więc zawsze coś można "uszczknąć" :)
Powodzenia życzę i udanego wyjazdu :kwiat:
Dziękuję serdecznie za info - napisałam, może się uda. Stresa mam nie da się ukryć. Pozdrawiam😀
Właśnie dostałam maila - 1 zaklepana. Jeszcze raz wielkie dzięki😀
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Super, że Ci się udało.
Fajnego pobytu życzę. Oczywiście z dobrymi zabiegami i miłą atmosferą na turnusie :)
Ewam73
Posty: 1
Na forum od: 13 sty 2023 21:47
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Nowy Dom Zdrojowy - Krynica Zdrój

Post autor: Ewam73 »

BozenaMat pisze: 21 kwie 2022 08:47 Sorry, że dopiero teraz odpisuję, ale ostatnio rzadko zaglądam na Forum. Fajną miejscówkę dostałaś, ja byłam zadowolona... zarówno z miejsca jak i zabiegów.
A co do jedynki to pisałam na adres Domu Zdrojowego ........ ndz małpa kryniczanka.pl. Chyba cała poczta przechodzi przez Panią Marzenę. Masz już mało czasu, ale może jeszcze uda Ci się coś załatwić. Ja miałam pokój 222 (po remoncie). Był super.
Koleżanka z kolei załatwiała trochę inaczej jedyneczkę. Pojechała dzień wcześniej, zakwaterowała się w jedynce i już w niej została. NDZ ma w puli trochę jedynek dla gości komercyjnych więc zawsze coś można "uszczknąć" :)
Powodzenia życzę i udanego wyjazdu :kwiat:



Bożenko, bardzo proszę o kontakt 607 838 010 ....
ODPOWIEDZ