Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Post autor: gucio »

Ocenię na koniec pobytu ale jeżeli ktoś ma pytanie to chętnie odpowiem.
agadawid
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 24 lut 2016 10:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Post autor: agadawid »

Ja chętnie się dowiem przede wszystkim: czy jest szansa na jedynke a jesli nie to jakie pokoje sa oferowane kuracjuszom?
Ogólnie jakie warunki, czy jest czysto i ciepło? A moze jakies wskazówki, które moga sie przydać przyszłemu kuracjuszowi? Jadę w marcu.
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Post autor: gucio »

Szansa na jedynkę pewnie jest ale może być ciężko. Jedynki mają tz. łóżka małżenskie i tam lokują pary. Pokoje dwuosobowe. Jest czysto. Pani sprzątająca codziennie jest widoczna i nawet trochę zawiedziona jak mówię że tak często nie trzeba u mnie sprzątać. W pokojach aż za ciepło. Mam cały czas trochę uchylone okno. Dowiem się dokładniej co z jedynkami i jutro napiszę. Za tydzień kończę to dokładniej wszystko opiszę ale ogólnie jest OK.
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Post autor: gucio »

Co do jedynek to w recepcji dowiedziałem się że jest kilka ale będzie kłopot. Rezerwacja nie jest możliwa. Kto szybszy ten ma. Pokoje pozostałe to dwu lub trzyosobowe.
agadawid
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 24 lut 2016 10:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Post autor: agadawid »

Dziękuję za wiadomość :)
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Post autor: gucio »

Dobiega końca mój pobyt więc już kilka zdań mogę napisać. Sanatorium usytuowane jest na niewielkim wzgórzu i podejście z bagażem może niektórym sprawić kłopot ale po drodze są ławeczki więc można odpocząć. Dworzec kolejowy jest trochę oddalony więc proponowałbym TAXI. Budynek czteropiętrowy. Wszystkie zabiegi na miejscu. Większość na parterze. Sala gimnastyczna na piętrze. W budynku winda.Zabiegi profesjonalne wraz z miłą obsługą. Z pokoi wyjście na wspólny taras. Pokoje typowo hotelowe. Łóżko,szafa,stoliczek,krzesła i szafka nocna. Jest telewizor /dodatkowo płatny/. Programów nie ma zbyt wiele./tv naziemne/. Dobrze działające Wi-Fi. Panie sprzątające dbają o czystość. Jadalnia na pierwszym piętrze. Jedzenie w dwóch turach. Ja o 8,13 i 17:30. Stoliki czteroosobowe. Jedzenie smaczne i mnie wystarczyło. Przy śniadaniu i kolacji można dodatkowo sobie dobrać pieczywo oraz dżem. Zupa do obiadu podawana w wazach. W budynki jest kawiarnia z wieczorkami tanecznymi i "dobrym bufetem". Tańce od 19-21:30. Dla zmotoryzowanych płatny parking. Można zostawić auto przed sanatorium za free ale na miejscu chyba bezpieczniej. W czasie turnusu obowiązkowa wizyta u lekarza. Można zmienić zabiegi jak nie odpowiadają. Na początku turnusu bogata oferta biura turystycznego.Wszystko sprawnie zorganizowane.
Krótko o Muszynie-przygotowana raczej na sezon letni. Kawiarnie zamykane o 18:00. Centrum to Rynek. Piękne parki ale zimą tracą swój urok.
Ogólnie mój pobyt uważam za bardzo udany. Jeżeli mogę jeszcze w czymś pomóc proszę pytać.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4024
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Post autor: Bibi2 »

Guciu , dziękuję :)
agadawid
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 24 lut 2016 10:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Post autor: agadawid »

Czy w pokoju jest czajnik?
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Post autor: gucio »

Czajnik można wypożyczyć /opcja płatna/ ale jest dostępny dla wszystkich na korytarzu. Z prawej i lewej strony korytarza na każdym piętrze.
DorotaJ
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 18 lis 2022 20:18
Oddział NFZ: Śląski

Re: Muszyna-Sanatorium KORONA /01.2023/

Post autor: DorotaJ »

Czegoś nie rozumiem, niby wszystko ok a ocena na 1 gwiazdkę?
ODPOWIEDZ