Duszniki Zdrój Jan Kazimierz pawilon A

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kocica2
Posty: 2
Na forum od: 23 sty 2023 21:03
Oddział NFZ: Łódzki

Duszniki Zdrój Jan Kazimierz pawilon A

Post autor: kocica2 »

Czy może ktoś się podzielić się wiadomościami o sanatorium Jan Kazimierz pawilon A ,jak wygląda zakwaterowanie dla małżeństw,jak baza zabiegowa,czy jest szansa na parking ,czy można przyjechać dzień wcześniej i może coś jeszcze co by się przydało wiedzieć przed przyjazdem - dziękuję i pozdrawiam
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Duszniki Zdrój Jan Kazimierz pawilon A

Post autor: ewiko »

Witaj kocica2 na forum. W Jan Kazimierz , byłam wiele lat temu , więc nie wypowiem się na obecne warunki. Wówczas było super. Jedynie mogę napisać , że nie będziesz miała kłopotu w sprawie wspólnego zakwaterowania z mężem. Pierwszy raz , pojechałam tam z siostrą i zero problemów w tym temacie . Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Duszniki Zdrój Jan Kazimierz pawilon A

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Oczywiście co do jakości bazy zabiegowej, to warto poznać opinię kuracjuszy, natomiast na pozostałe szczegółowe pytania najłatwiej uzyskać odpowiedź u źródła. Zadzwoń na recepcję, najlepiej wieczorem i wszystkiego się dowiesz. Ale oczywiście życzę Ci także jak największego odzewu z naszej strony 🙂
kocica2
Posty: 2
Na forum od: 23 sty 2023 21:03
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Duszniki Zdrój Jan Kazimierz pawilon A

Post autor: kocica2 »

Dziękuję za informacje ,z tego co przeczytałam to są optymistyczne ,pozdrawiam
roman56
Posty: 1
Na forum od: 19 mar 2024 11:51
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Duszniki Zdrój Jan Kazimierz pawilon A

Post autor: roman56 »

ktos moze wie jak w sanatorium w dusznikach jan kazimierz pawilon A wyglada sytuacja z pokojem malzenskim na NFZ.
ODPOWIEDZ