Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam wszystkich z pogodnego Świnoujścia.
Byłem na miejscu o godz. 14.00 i już mam bagaże w swojej jedynce na trzecim piętrze pok. 307.
Oczywiście w tej jedynce zostaje, jest duża z szafą dwudrzwiową, lodówka, tv, biurko i stolik.
Wszystko co jest mi potrzebne. Łazienka też całkiem duża i przyjemna.
Widok z III pietra naprzeciwko stołówki Światowida i promenadę, bo pokój narożny, ale ciepło, grzejniki gorące.
Formalności sanatoryjne jutro od rana. Teraz zasuwam na promenadę, a naprzeciwko wejścia do obiektu mam kawiarnię.
Jestem zadowolony jak na razie z obsługi i z pokoju.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24580
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ewasz »

zbigniew165, Twój wpis jest qrde dwuznaczny :lol: :lol:
Pozdrawiam i miłego pobytu życzę :D
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Genever »

A jak się połączy obsługę z pokojem... :lol:
A na poważnie to chciałabym tam być i pochodzić po nuzy nieco zapomnianych miejscach. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2243
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Bogutka5 »

Na pewno zmontuję jakiś wiosenny wyjazd do Świnoujścia. Bo mnie tak "dusi", że muszę.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2243
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Bogutka5 »

A to mnie zaskoczyło, choć nie powinno... Świnoujście.
"Wysokość opłaty od 01.01.2023 r. wynosi 5,40 zł (4,80 zł do 31.12.2022 r.) dziennie za każdą rozpoczętą dobę pobytu."
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11618
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Atina »

Zbigniew przywitał już Świnoujście 8-) Miłego pobytu...
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Tomek ściągnąłem na "chatę" i teraz może odpocznę :lol:
Odprowadziłem samochód aż na ul. Matejki, żeby nie płacić postojowego i wróciłem pieszo. Pomimo, że przejechałem 650 km na siedząco, to już w Świnoujściu zrobiłem 10 000 kroków w nogach. :roll:
Pisząc o obsłudze miałem na myśli oczywiście panią w recepcji, która mnie sprawnie obsłużyła przy meldunku. :lol:
Ewasz myślę, że chyba chodzi Tobie o to, że podałem numer pokoju, ale to nie tajemnica, a może jakaś niewiasta mnie odwiedzi :lol:
Bogutka5 widzę, że tez jesteś fanką Świnoujścia i powiem Tobie, że jak przyjechałem na u. Żeromskiego i wysiadłem z samochodu od razu polepszyło mi się samopoczucie, a przywitała mnie muzyka z miejsca, gdzie latem w 2021 r. były tańce na powietrzu. Pewnie kojarzysz to miejsce przy Żabce, gdzie jest grill i kawiarnia z namiotem do tańczenia naprzeciwko Bursztynu i Korala.
W chwili obecnej są tam tańce, ale już nie mam siły, żeby iść chociaż zobaczyć.
Być może jak przyjedziesz wiosną ja tu będę pracował i się spotkamy jako fani Świnoujścia. :lol:
Oczywiście na promenadzie jest atmosfera uzdrowiska, są grajkowie, a ludzie podrygują przy nich.
Jest stała atrakcja, jak WC przy wejściu na plażę z Baba Jagą i całym towarzystwem, taneczna muzyka przy której też panie próbowały tańczyć. :)
Dalsze opisy jutro, może zrobię kilka zdjęć i spróbuję umieścić w tym temacie.
Atina dzięki i powiem Tobie, że teraz się cieszę, że wybrałem Świnoujście, a nie Kołobrzeg, bo tu szybciej nawiązuje się kontakty towarzyskie i jest tu inaczej, ciekawiej.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: lubelanka64 »

ale mnie kusi Świnoujście....ale ta odległość od Lublina mnie wstrzymuje. Może wczesną jesienią się odważę się i wyruszę w tamtą stronę. Czekam na informację o dofinansowaniu z PFRON....może dostanę, staram się po raz pierwszy. Stały bywalec, prawie rezydent Świnoujścia Pan Zbyszek na pewno poleci mi jakiś obiekt z dofinansowaniem. Pozdrawiam fanów Świnoujścia.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2552
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Zbyszku, odpoczywaj przed kuracją :lol: :lol:
Czekamy na relacje :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Felice »

Lubelanko, nie jest tak tragicznie. Siostra też jechała z Lubelskiego. Dziś ją odebrałam z pociągu, a dalej ode mnie już samochodem.
Wróciła bardzo zadowolona. Czasu zabrakło, by zobaczyć wszystko. na tańce chodzili do Scaliano, ba gdzie indziej muzyka im nie leżała.
Zbyszku taki pokój jak Twój (piętro niżej) miała jej najlepsza koleżanka z turnusu. Ona miała z drugiej strony... balkon na Swarożyc. Przed Tobą samo Świnoujście tajemnic nie ma ,a Bursztyn mam nadzieję przypadnie do serca. Baw się dobrze. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ