Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

Zbyszku, odpoczywaj przed kuracją :lol: :lol:
Czekamy na relacje :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Post autor: Felice »

Lubelanko, nie jest tak tragicznie. Siostra też jechała z Lubelskiego. Dziś ją odebrałam z pociągu, a dalej ode mnie już samochodem.
Wróciła bardzo zadowolona. Czasu zabrakło, by zobaczyć wszystko. na tańce chodzili do Scaliano, ba gdzie indziej muzyka im nie leżała.
Zbyszku taki pokój jak Twój (piętro niżej) miała jej najlepsza koleżanka z turnusu. Ona miała z drugiej strony... balkon na Swarożyc. Przed Tobą samo Świnoujście tajemnic nie ma ,a Bursztyn mam nadzieję przypadnie do serca. Baw się dobrze. Pozdrawiam.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Post autor: zbigniew165 »

Witam z rana, już wyspany i czekam, bo chcę zaliczyć wizytę u pielęgniarki jako pierwszy.
Felice Bursztyn już mi się podoba i jestem w nim dzięki Tobie, bo to Ty namówiłaś mnie na ten obiekt i teraz publicznie mogę Tobie podziękować za tą opinie o Bursztynie, która skłoniła mnie do pobytu w nim. :kwiat:
Śniadanie dzisiaj mam o 9.00razem z małżeństwem, które też jest dzień wcześniej, czyli jest nas na razie trzy osoby na turnusie, ale jeszcze jako goście hotelowi do śniadania :)
Scaliano i Sobótkę, gdzie też grają na pewno odwiedzę, ale Felice Twoja siostra ma rację, że w Scaliano lepsza muzyka, bo młodszy grający tą muzykę.
W Sobótce już na pamięć znam muzykę i wiem jaki utwór będzie w danej chwili grany. :lol
W tej chwili w Świnoujściu jeszcze ciemno, ale bezwietrznie i bez opadów, co nad morzem już jest ładną pogodą. :)
Pozdrawiam
Gość

Post autor: Gość »

Witaj Zbyszku, jak najmilszej obsługi z rana i przez cały dzień.😏😀 Miłego dnia.😊
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Tomek teraz kawa przed śniadaniem, bo już u pielęgniarki byłem, a do lekarza jestem drugi na 11.30 i będę chciał jak najwięcej zabiegów mieć tu na miejscu.
Dopiero pobrałem z recepcji czajnik 40 zł za cały turnus, a swoich nie można mieć, bo mają małe i o małej mocy, żeby nie wywalało bezpieczników.
Już się dowiedziałem, że pani pokojowa co drugi dzień zagląda do pokojów i mam np. butelki plastykowe i inne zostawiać, a ona będzie je zbierała.
Kartę magnetyczną na zabiegi w Rusałce już też mam, ale dzisiaj dzień bez zabiegów.
Za chwilę idę na śniadanie i od razu przydzielą mi stolik na stołówce na posiłki.
Posiłki mamy na drugą zmianę, bo na naszej stołówce jedzą też kuracjusze z innego obiektu, którzy u siebie nie mają stołówki.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Post autor: Bogutka5 »

Milego czasu Zbyszku. Skoro nie pada czyli ładna pogoda to w plener. Pozdrawiam
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Post autor: Mazrena »

Zbyszku wszystko zaplanowane, realizowane 🙂
Miłego wypoczynku 🌞
Gość

W Złotym Kłosie do butelek plastikowych było urządzenie do ich zgniatania i kosz na nie. Jeśli mogę coś doradzić to kartę czipową najlepiej mieć razem z kartą zabiegów w koszulce, nie trzeba jej nawet wyciągać na zabiegach bo przez koszulkę też czytnik łapie.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

Marzenko prawie wszystkie założenia zrealizowane, bo jest jedynka, samochód parkuję na mieście bez opłat, tylko został lekarz i zabiegi, ale już nawiązałem kontakt z panią, która u nas wykonuje zabiegi masażu i jak tylko lekarz zleci mam już znajomości. :)
Wśród kuracjuszy już mam dużo znajomych, tak że nie jest źle. :lol:
Na stołówce stolik numer 8, czyli pierwszy przy oknie z małżeństwem, które przyjechało też wczoraj.
Tomek widzę, że śledzisz mój pobyt i tak trzymaj, a dodam jeszcze, że załoga sanatorium traktuje mnie prawie jak swojego, czyli, jak bym był pracownikiem lub mieszkańcem Świnoujścia. Pani pielęgniarka przed chwilą zadzwoniła, że lekarz będzie ok. 12.00 i da mi znać.
Nie chwaląc się, ale jak się jest kontaktowym, to wystarczy do nawiązania dobrych znajomości kilka godzin. :)
Gość

No cóż Zbyszku, śledziłeś Ty mój pobyt, pośledze i ja Twój. 😏😀 A tak na marginesie, poprzez swoje wpisy, komentarze ale przede wszystkim jak w nich odnosisz się do innych to mimo że się nie znamy to polubiłem Cię jakbyśmy znali się osobiście. 😊👍A uwierz mi że nie jest to takie proste przy mojej introwektycznej ale jednak potrzebującej towarzystwa innych naturze. 😏😊 Pozdrawiam ciepło. 🤗
ODPOWIEDZ