Iwonicz Zdrój pod jodłą

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ewelina84
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 16 lis 2022 11:18
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Iwonicz Zdrój pod jodłą

Post autor: Ewelina84 »

Mam termin wyjazdu 29.03-19.04. Ktoś może powiedzieć jak tam jest
Awatar użytkownika
beata anna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 08 kwie 2021 22:19
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Iwonicz Zdrój pod jodłą

Post autor: beata anna »

Witaj..też mam tam termin taki sam...może wiecej ludzi jeszcze sie pojawi tutaj na forum którzy równiez tam jadą.... :serce:
Ewelina84
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 16 lis 2022 11:18
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Iwonicz Zdrój pod jodłą

Post autor: Ewelina84 »

Mam też taką nadzieję
Marekbor
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 18 wrz 2016 03:57
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Iwonicz Zdrój pod jodłą

Post autor: Marekbor »

Hej dziewczyny,w Iwoniczu są trochę uciążliwe powroty z baletów bo pod górkę,a po za tym fajnie.Codziennie fajfy i wieczorem balety w kilku osrodkaćh i knajpkach.Życżę udanego pobytu.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 649
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Iwonicz Zdrój pod jodłą

Post autor: Abstynent666 »

Akurat do Jodly nie jest pod gorke ,Ballada ,Krakowiak i Jodla na jednym poziomie :)
Awatar użytkownika
beata anna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 08 kwie 2021 22:19
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Iwonicz Zdrój pod jodłą

Post autor: beata anna »

Wiem o tym..Krakowiak i inne lokale nie sa mi obce ..2 lata tamu byłam w Iwoniczu w sanatorium Górnik..a oprócz tego mieszkam bardzo blisko Iwonicza..i w kazda niedziele jestem na tańcach w Iwoniczu...
Anka 50
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 28 sty 2020 14:10
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Iwonicz Zdrój pod jodłą

Post autor: Anka 50 »

Witaj. Czytałam że byłas w Górniku w zeszłym roku,możesz opisać jak tam jest? Jakie pokoje ,czy jest lodówka w pokoju itd.
senta28
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 02 maja 2014 16:36
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz Zdrój pod jodłą

Post autor: senta28 »

Pod jodłą jest super. Wszędzie blisko. Miejscowości niezwykle urokliwa. Polecam całym sercem
sharan32
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 24 lut 2017 15:24
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz Zdrój pod jodłą

Post autor: sharan32 »

Witam ,ja mam wspomnienia jak najlepsze ale to było 6 lat temu byliśmy razem z kolegą pierwotnie mieliśmy w Białym orle ale komercyjnie wykupiliśmy jeden nocleg przed przyjazdem właśnie Pod jodłą i udało nam się tam zostać na cały pobyt ,to był 8 marca i kilka kwiatkow pozwoliło nam zamieszkać pod jodłą ,kameralny obiekt z duszą jedyna niedogodność ,że posiłki były przywożone i nasze sanatorium było na końcu więc były zimne ,nie było problemem z powrotem z Krakowiaka który jest naprzeciwko grubo po 22,brdzo fajna ekipa bo jest to mały obiekt, chodziliśmy do Białego orła to tam porażka jeśli chodzi o standard w porównaniu pod jodłą, na zabiegi w sumie tez blisko. dostałem teraz na luty do Chemika ale udało mi się przenieść turnus później do Kołobrzegu Iwonicz fajny ale wole morze ale generalnie fajne wspomnienia pozdrawiam
sufler 77
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 maja 2021 23:05

Re: Iwonicz Zdrój pod jodłą

Post autor: sufler 77 »

Witam Szanowne Kuracjuszki ! :serce: :serce: Ja też jadę w tym terminie od 28.03 tylko że ja będę po sąsiedzku w Rymanowie ale myślę że gdzieś wpadniemy na siebie oby tylko nie była kraksa ... :P :D :D
ODPOWIEDZ