Planowane prace techniczne

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Planowane prace techniczne

Post autor: administrator »

Póki co kolejna porcja prac zakończona. Proszę o info gdyby coś źle działało.
Jednocześnie zapowiadam kolejną porcję na konkretną datę 26.01.2026 ok. godz. 22-23 związaną z koniecznością prac na serwerze. Z góry przepraszam za niedogodności. Będą trwały tak krótko jak to możliwe.
Pozdrawiam
admin
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Planowane prace techniczne

Post autor: Hipokryt »

GIENIA pisze: 17 sty 2023 11:42 Nie napiszę Ci Marku ... przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem , bo wiem , że doskonale zrozumiałeś to , co napisałam :) (...)
Szanowna Gieniu - doskonale rozumiem Twoje obie wypowiedzi, i zawarte w nich obawy przez ewentualnymi zmianami w forumowej skrzynce odbiorczej, dlatego się odniosłem do nich. Obie wypowiedzi były tożsame i dotyczyły obaw i zaniepokojenia w przypadku zmian technicznych na Forum :) Tych obaw nie podzielam i wiem, ze zmiany nie utrudnią funkcjonowania naszego Forum :D
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Planowane prace techniczne

Post autor: Hipokryt »

Nutka pisze: 15 sty 2023 10:05 Co tam PW :roll:
Dołóżcie do tego messenger ,whatsapp,signal..... wiadomości z fecebooka ....:roll:
Witamy w Państwie Prawa i Sprawiedliwości :!: :!: :!:
... gdyby jakimś cudem wygrała i ponownie rządziła inna opcja, to czy wtedy wróciłby taki "raj" jak dawniej :?: :roll:

Okazuje się, że prace nad tzw. "ustawą inwigilacyjną" zostały zawieszone i Rząd wycofuje się z tych kontrowersyjnych pomysłów, a być może wszystko pójdzie "do kosza" :shock:
Nie powinno być obaw, co do dalszego funkcjonowania naszego Forum i podobnych mediów społecznościowych :D
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Planowane prace techniczne

Post autor: Abstynent666 »

Calkowicie CIE popieram Hipokrycie ,burza w szklance wody ,granie na emocjach :)
Zablokowany