Abaton Krynica Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Abaton Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

Aktualne informacje poproszę, będę wdzięczna... pozdrowionka :)
Lexus
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 21 maja 2014 22:21
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Abaton Krynica Zdrój

Post autor: Lexus »

Bardzo proszę. Obiekt nadgryziony zębem czasu i z zewnątrz wygląda nieciekawie ale liczy się to co w środku. Pokoje są dla kuracjuszy z NFZ są 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i 3 osobowe z umywalką. Pokoi 1 osobowych jest znikoma ilość. W pokoje wyposażone skromnie ale jest schudnie i czysto. Pokoje od strony południowej z widokiem na Górę Parkową. Opłata za telewizor i czajnik ca 18 zł od osoby za cały turnus.
Posiłki smaczne i bardzo ładnie podane. Dla mnie było troszkę mało ale panie o mnie dbały :D
Baza zabiegowa w budynku (nie ma basenu :( ) zabiegów sporo ale ich wykonanie było bardzo profesjonalne.
Cala obsługa sprzątaczki, kelnerki, personel medyczny, recepcja - uśmiechnięci, życzliwi i oddani kuracjuszom.
Mankamenty to brak basenu, parkingu i wi-fi w pokojach. Panie narzekały na za małą ilość wieszaków zatem polecam zabrać swoje.
Ja wróciłem zadowolony, wypoczęty a i zabiegi zaordynowane przez lekarza zdecydowanie pomogły :D
Przedszkolanko :kwiat: uroków Krynicy i jej okolic polecać nie muszę a Krynica sama w sobie jest... urocza :D

Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
Lexus
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Abaton Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

Lexus pisze:Bardzo proszę. Obiekt nadgryziony zębem czasu i z zewnątrz wygląda nieciekawie ale liczy się to co w środku. Pokoje są dla kuracjuszy z NFZ są 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i 3 osobowe z umywalką. Pokoi 1 osobowych jest znikoma ilość. W pokoje wyposażone skromnie ale jest schudnie i czysto. Pokoje od strony południowej z widokiem na Górę Parkową. Opłata za telewizor i czajnik ca 18 zł od osoby za cały turnus.
Posiłki smaczne i bardzo ładnie podane. Dla mnie było troszkę mało ale panie o mnie dbały :D
Baza zabiegowa w budynku (nie ma basenu :( ) zabiegów sporo ale ich wykonanie było bardzo profesjonalne.
Cala obsługa sprzątaczki, kelnerki, personel medyczny, recepcja - uśmiechnięci, życzliwi i oddani kuracjuszom.
Mankamenty to brak basenu, parkingu i wi-fi w pokojach. Panie narzekały na za małą ilość wieszaków zatem polecam zabrać swoje.
Ja wróciłem zadowolony, wypoczęty a i zabiegi zaordynowane przez lekarza zdecydowanie pomogły :D
Przedszkolanko :kwiat: uroków Krynicy i jej okolic polecać nie muszę a Krynica sama w sobie jest... urocza :D

Serdecznie pozdrawiam :kwiat:
Lexus
Bardzo dziękuję za informację, wiem, że miejsce urokliwe, nastawiam się na wędrówki, a nie siedzenie w pokoju. Jeszcze jakbyś mi powiedział jak z ręcznikami i żelazkiem, miałabym wiedzę jakiej mi trzeba. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki wielkie :D :kwiat:
Lexus
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 21 maja 2014 22:21
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Abaton Krynica Zdrój

Post autor: Lexus »

Witaj Przedszkolanko :kwiat:

Ręczniki są i z ich wymianą nie ma problemu.
Żelazko :? zapewne jest :oops: bo o moje koszule dbały sympatyczne sąsiadki :lol:

Pozdrawiam :)
przedszkolanka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 303
Na forum od: 06 sty 2012 10:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Abaton Krynica Zdrój

Post autor: przedszkolanka »

No no, powodziło Ci się ;) dzięki za informacje . Miłego popołudnia :D
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Abaton Krynica Zdrój

Post autor: asia13 »

zelazko jest ,ale na recepcji nie wydaja do pokoju tylko trzeba zejsc i tam mozna skorzystac tak ze jezeli Ci nie sprawi trudnisci to lepiej wziac jakies male swoje.Milego pobytu zycze. :)
Aleksandra70
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 cze 2022 19:06
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Abaton Krynica Zdrój

Post autor: Aleksandra70 »

Witam ! Czt są wieczorki zapoznawcze i pozegnalne jakie atrakcje wycieczki organizują.Wybieram się we wrzesniu .
Aleksandra70
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 cze 2022 19:06
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Abaton Krynica Zdrój

Post autor: Aleksandra70 »

Ja też we wrzesniu jadę pierwszy raz .
ANDRZEJ1972 aaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 lis 2021 15:44

Re: Abaton Krynica Zdrój

Post autor: ANDRZEJ1972 aaa »

ja też będę we
wrześniu z podkarpackiego jadę
Awatar użytkownika
Smerfetkaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 397
Na forum od: 31 mar 2017 00:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Abaton Krynica Zdrój

Post autor: Smerfetkaa »

Aleksandra70 pisze: 30 sty 2023 11:14 Witam ! Czt są wieczorki zapoznawcze i pozegnalne jakie atrakcje wycieczki organizują.Wybieram się we wrzesniu .
Niestety nie ma wieczorków, plan wycieczek na stronie PTTK🙂
ODPOWIEDZ