Dolnośląski Oddział NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Basia71
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 09 cze 2012 08:44
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Basia71 »

Andrzeju 1954 teraz po przeniesieniu siedziby NFZ nie ma z kim gadać. Na Dawida mieliśmy bezpośredni kontakt z osobą która decyduje o przydziałach. Pani w recepcji przyjęła podanie i powiedziała aby czekać. Nie wierzę, że nie ma zwrotu bo za mną była pani która właśnie przyniosła skierowanie do zwrotu. Z kim gadać aby to miało efekt odnośnie przydziału ? Bo lada dzień dostanę przydział a skoro mam płacić za syna to zależy mi na dobrym miejscu. Pozdrawiam
andrzejm1954
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 19 paź 2012 18:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: andrzejm1954 »

Basiu masz rację kiedyś było lepiej. Można było "wychodzić tzw. zwrot". Tak mi się trafiło poprzednio. Wychodziłem Kołobrzeg Mesko (chciałem Polańczyk lub w Kołobrzegu tylko Mesko i Pani zadzwoniła, że jest Mesko ). W 2022 roku byłem na Traugutta trzy razy i wysłałem też e-mail. Na e-mail to nawet otrzymałem pisemną odpowiedź. Czekać po zwroty też jest kolejka ... :roll:
Pozdrawiam
agata8
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 17 lut 2012 19:51
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: agata8 »

Dziś mam już nr 4951.
aniutka44
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lis 2021 08:14
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: aniutka44 »

A w przeglądarce na kiedy pokazuje ci " wyznaczenie miejsca i terminu " ? Na luty czy marzec ?
Basia71
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 09 cze 2012 08:44
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Basia71 »

Ja nie mam podanego w przeglądarce terminu wyznaczenia wyjazdu jedynie że " skierowanie oczekuje w kolejce, na wyznaczenie miejsca i terminu leczenia" Wróżąc z fusów bo kolejka znowu przyśpiesza to może być w ciągu dwóch tygodni.
aniutka44
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 06 lis 2021 08:14
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: aniutka44 »

Jak tyle numerków zejdzie przez miesiąc to będzie sukces. Przez 2 tygodnie tyle nie zejdzie. Może i lepiej bo dostaniesz bliżej wiosny 🤩 Pozdrawiam
agata8
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 17 lut 2012 19:51
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: agata8 »

Dziś 4676 nr, a w przeglądarce jest tylko podany przewidziany czas oczekiwania 41 m-cy, a dotychczas minęło 14 m-cy, więc kolejka bardzo przyspieszyła. Miałam trochę planów na najbliższe kilka miesięcy i to mi wszystko niweczy. Mam nadzieję że uda się to wszystko pogodzić.
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 172
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Anna2 »

Agata8 moja mama składała teraz wniosek w listopadzie do nfz, dostała informację, że okres oczekiwania 16 mcy od daty wpływu wniosku, numer w kolejce ok. 26000.
agata8
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 17 lut 2012 19:51
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: agata8 »

Dzięki. Podejrzewam że u mnie będzie teraz podobnie. Może nawet szybciej jeśli kolejka będzie posuwać się w tym tempie. Dam znać jak dostanę
informację.
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 172
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Anna2 »

koleżanka z pracy ma przybliżony numer do Twojego Agata8. No ciekawe kiedy Wam wypadnie i gdzie. Mi zaraz minie rok i będę składała nowy wniosek w kwietniu.
ODPOWIEDZ