Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Magdala50 »

Dąbki Susmed od 22 kwietnia. Przydział był jeszcze przed świętami :D
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Magdala50 , gdzieś wyczytałam że kwiecień ma być ciepły . Do morza , rzut beretem , więc nic tylko opalać się :lol: Pięknej pogody Ci życzę i
skutecznej kuracji. Pozdrawiam.
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Magdala50 »

Dziękuję. Ja z dobrym nastawieniem, to trzy tygodnie tylko. Oprócz zabiegów interesuje mnie spędzanie czasu na powietrzu, morze blisko więc będzie super :D
Elba
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 lip 2022 17:43
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Elba »

Mamy i my. Dzisiaj przy numerze 1581 /ostatni rzut oka na kolejkę o 14.00/ dostaliśmy info, że przydzielono nam w terminie 31.05.23. - 21.06.23. sanatorium "Energetyk" w Inowrocławiu. Dobrze, że z takim wyprzedzeniem, bo możemy z mężem poprzesuwać z tego okresu zaplanowane wizyty lekarskie. Nasze czekanie na przydział rozpoczęliśmy 28.04.22 z nadanym nam miesiąc później numerem 63300. Z prognozowanych przez mazowiecki NFZ 20 miesięcy oczekiwania na przydział, skończyło się na 9 miesiącach. Nie mamy żadnego okresu do odczekania na wyjazd, bo korzystaliśmy ostatni raz ja w 2017, mąż w 2019. Teraz wybieramy się wspólnie. Pozdrawiamy i życzymy wszystkim oczekującym zadowalających przydziałów.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Witaj Elba. Bardzo fajny termin ... ciepło , długie dni , dużo czasu na spacery. Czy jesteście zadowoleni z przydziału ? Nigdy nie byłam w Inowrocławiu , więc wiedza zerowa. Życzę Wam , mega zabiegów , wypoczynku , pięknej pogody i czekamy na relację po powrocie :kwiat:
Elba
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 lip 2022 17:43
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Elba »

Ewiko, dziękujemy za życzenia, jak to w małżeństwie, zdanie na temat przydzielonej sanatoryjnej miejscówki jest podzielone, mężowi odpowiada ten kierunek, a ja nie ukrywam, że nie jest to miejsce z moich marzeń. Internetowe opinie o tym sanatorium są różne, od skrajnie negatywnych do zachwycających. Wszystko zweryfikujemy na miejscu i zdamy relacje. Życzymy Tobie również krótkiego oczekiwania na przydział i satysfakcjonującego miejsca kuracji.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Elba , nie dziękuję za życzenia ... żeby sie spełniły. Nie ukrywam , że mam swoje wymarzone kierunki , ale nie będę pisać o nich , żeby nie zapeszyć. Serdecznie pozdrawiam :serce:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Hm ... oczywiście kolejka w mazowieckiem , stoi w miejscu :o , zero przydziałów .... jakże mi przykro :oops: . Ale jak przyjdzie przydział , do konkretnego uzdrowiska , to posypią się prośby o opinie .... a po powrocie .....CISZA.... ŻAŁOSNE :(
Awatar użytkownika
Heksa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 18 sie 2017 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Heksa »

Wygląda na to , że tylko my czekamy 😂😂😂😂. Dzisiaj sprawdzone, numerek 4270. Blisko coraz bliżej 😉😉😉😉. Pozdrawiam .
cetan
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 03 sty 2023 19:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: cetan »

Witajcie. Ja też czekam. Dzisiejszy numerek 6110.Pozdrawiam oczekujących oraz kuracjuszy !!! Hej!
ODPOWIEDZ