Perła Międzywodzie od 7.01.2023

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Perła Międzywodzie 24.11.2022

Post autor: p-siak »

A to muzy z telefonu nie umiecie puścić?
Dowodu nie macie, że wina w sklepie nie sprzedadzą? A w Rzemieślniku zamknięte?Pozdrawiam
aadam75
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 04 sty 2023 17:41
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Międzywodzie 24.11.2022

Post autor: aadam75 »

to juz lepsza perspektywa wyjazdu, byle było z kim, tą muzę puszczać, oczywiście zabiegi i rehabilitacja to priorytet, ale czas wolny też trzeba wypełnić. pozdr
Awatar użytkownika
Pepe
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 29 gru 2021 15:51
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Perła Międzywodzie 24.11.2022

Post autor: Pepe »

Byłem w ośrodku rehabilitacyjnym Perla Międzywodzie w grudniu 23r.Co mogę powiedzieć przyjeżdżającym na kuracje z ZUS.Warunki jeśli chodzi o zakwaterowanie nie za komfortowe.Byłem w okresie zimowym więc wilgotność i pojawiający się grzyb na nieocieplonych ścianach to ponoć standard w tym ośrodku jeśli chodzi o starą cześć ośrodka.Posiłki standardowe jak na tego typu placówki.Dla bardziej wymagających pozostaje własny prowiant. Lodówek wspólnych brak.Brak ogólnodostępnej pralni. Brak basenu.Pozostaje możliwość korzystania z pływalni w Kamieniu Pomorskim Sanatorium Mieszko oraz z Międzyzdrojów Baza zabiegowa dobrze zorganizowana.Kadra fizykoterapeutów młoda służąca radą, pomocą podczas zabiegów.Ośr.położony blisko plaży w okresie zimowym pozostają spacery.Miasteczko w tym okresie nie funkcjonuje jeśli chodzi o rozrywki więc pozostaje wszystko organizować indywidualnie.Jak jest fajne towarzystwo to można mile spędzić ten czas.Pozdrawiam kuracjuszy z turnusu 24-11-22
esprit82
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 22 sty 2023 01:00

Re: Perła Międzywodzie 24.11.2022

Post autor: esprit82 »

Jestem na miejscu do 26.02. jeśli ktoś szukał by transportu z Międzyzdroje w tym okresie proszę pisać na priv dogadamy się😉
Awatar użytkownika
JokerHAHA
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 30 sty 2023 23:56
Oddział NFZ: Śląski

Re: Perła Międzywodzie 24.11.2022

Post autor: JokerHAHA »

8-) Dziś pierwsze śniadanie , stolik 23 , Panowie dajcie znak sygnał :lol: 8-)
[BasiaZ]
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 02 lut 2023 22:39
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Perła Międzywodzie 24.11.2022

Post autor: [BasiaZ] »

Pepe pisze: 03 lut 2023 11:18 Byłem w ośrodku rehabilitacyjnym Perla Międzywodzie w grudniu 23r.Co mogę powiedzieć przyjeżdżającym na kuracje z ZUS.Warunki jeśli chodzi o zakwaterowanie nie za komfortowe.Byłem w okresie zimowym więc wilgotność i pojawiający się grzyb na nieocieplonych ścianach to ponoć standard w tym ośrodku jeśli chodzi o starą cześć ośrodka.Posiłki standardowe jak na tego typu placówki.Dla bardziej wymagających pozostaje własny prowiant. Lodówek wspólnych brak.Brak ogólnodostępnej pralni. Brak basenu.Pozostaje możliwość korzystania z pływalni w Kamieniu Pomorskim Sanatorium Mieszko oraz z Międzyzdrojów Baza zabiegowa dobrze zorganizowana.Kadra fizykoterapeutów młoda służąca radą, pomocą podczas zabiegów.Ośr.położony blisko plaży w okresie zimowym pozostają spacery.Miasteczko w tym okresie nie funkcjonuje jeśli chodzi o rozrywki więc pozostaje wszystko organizować indywidualnie.Jak jest fajne towarzystwo to można mile spędzić ten czas.Pozdrawiam kuracjuszy z turnusu 24-11-22
Witam, mam dodatkowe pytanie.
Czy trudny jest tam dojazd i czy wcześniej można zadzwonić o pokój i ilu osobowe są pokoje?
Awatar użytkownika
JokerHAHA
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 30 sty 2023 23:56
Oddział NFZ: Śląski

Re: Perła Międzywodzie 24.11.2022

Post autor: JokerHAHA »

Pokoje 2 osobowe. Dojazd … hmmm wszystko zależy od umiejętności kierowcy :D :D. Można dzwonić ale o rezerwacji pokoju zapomnij. Przydzielają na miejscu.
[BasiaZ]
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 02 lut 2023 22:39
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Perła Międzywodzie 24.11.2022

Post autor: [BasiaZ] »

Czy w pobliżu są sklepy? No i co zrobić żeby nie trafić do starej czesci budynku tej zagrzybionej?
Awatar użytkownika
Yark
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 05 lip 2018 18:09
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Perła Międzywodzie 24.11.2022

Post autor: Yark »

Nic nie zrobisz. Pokoje przydziela recepcja w dniu przyjazdu. Najbliższy sklep niedaleko , klika minut od ośrodka. W zimie są otwarte chyba 3 sklepy w Międzywodziu, ale niedaleko do Dziwnowa.
[BasiaZ]
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 02 lut 2023 22:39
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Perła Międzywodzie 24.11.2022

Post autor: [BasiaZ] »

No plusem jest to że są dwu osobowe te pokoje, ja byłam w sobiszewie to całe okna chodziły jak był wiatr że spać się nie dało
ODPOWIEDZ