Połczyn GRYF rehabilitacja ogólnoustrojowa

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Połczyn GRYF rehabilitacja ogólnoustrojowa

Post autor: gosiam »

Do olka44
Ponieważ nie dochodzą do ciebie emalia przesyłam informacje odnośnie mojego pobytu w Połczynie na rehabilitacji ogólnoustrojowej.
Byłam w Gryfie w 2020r. Ja byłam akurat z kuzynką więc miałyśmy pokój 2 osobowy. Rezerwacji nie robiłyśmy, pokój był już przygotowany. W pokoju byl tv, czajnik talerzyki, szklanki, sztućce. Lazienka przy pokoju. Nasz pokoj byl przed remontem. Z tego co wiem były jeszcze większe pokoje 3 lub 4 os. Odnośnie jedynek nie wiem, chociaż obok naszego pokoju była też dwójka w której zakwaterowani byli dwaj faceci. Nie mogli się dogadać i jeden z nich w trakcie pobytu poprosił o inny pokój. A że byl niewidomy to dali mu bardzo ładny wyremontowany dwuosobowowy, tylko do jego dyspizycji. Nie wiem, czy dwojke mial do swojej dyspozycji z uwagi na niepełnosprawność? W Połczynie oprócz Gryfu w którym ja byłam jest jeszcze uzdrowisko Podhale. Tam też jest rehabilitacja ogólnoustrojowa. Pokoje dla wyjazdów komercyjnych są wyremontowane i bardzo ładne, mialam okazję zobaczyc. Nie wiem, niestety jakie warunki socjalne są dla tych którzy jadą na rehabilitacje ogólnoustrojową.
W Połczynie byłam chyba 8 razy ale zawsze komercyjnie i ten jeden raz na ogólnoustrojową.
ODPOWIEDZ