Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

WPrzed wyjazdem działalność wznowił IRYS, a w nim koncerty.
WPrzed wyjazdem działalność wznowił IRYS, a w nim koncerty.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Mazrena »

:shock: , dobrze że nie miałam potrzeby tam iść :P , bo pewnie bym tego nie zakupiła :lol:
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

W Irysie bardzo dobra kawa i rewelacyjny serniczek
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Teraz w Irysie w każdy piątek będzie prowadził wieczorek taneczny Rysiek, który ostatnie dwa lata grał naprzeciwko Bursztynu, w miejscu, które zamieściłem na zdjęciu wyżej.
To zdjęcie udało mi się zrobić zanim właściciel mi powiedział, że nie można robić zdjęć przychodząc prosto z promenady. Gdy bym usiadł przy stoliku, to wtedy by nic nie mówił, bo by miał zamówienie :roll:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14588
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Trzeba było Mu powiedzieć , że reklamujesz Jego lokal w necie i potrzebna Ci fotka :lol:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Abstynent666 »

zbigniew165 pisze: 17 lut 2023 20:48 Marzenko nikt nie stoi na granicy i nie sprawdza opłaty klimatycznej. Jest tylko automat do pobrania za opłatą w euro biletu i to wszystko. Jest też informacja, że będąc np. w Ahlcbek możesz zostać wylegitymowana prze policję i musisz mieć ten bilet.
Zbyszku wiem, że Niemcy tego nie płacą, a przyjeżdżają rowerami, albo jak wiesz swoją kolejką na weekendy, zjeść obiad, kolację i udać się do domu. Myślę, że jest to wina władz samorządowych Świnoujścia, chyba, że wychodzą z założenia, że i tak dużo zarabiają na Niemcach i nie jest w interesie miasta wprowadzić taką samą opłatę klimatyczną dla obywateli Niemiec.
Co do miejsca tańców na załączonym zdjęciu to oczywiście jest na promenadzie pod namiotem i żadnych desek do tańczenia nie ma, ale ci powiem, że tańczyliśmy tam cały sezon 2021r. i nikt nie narzekał na brak parkietu. :roll:
Jest tu o wiele lepiej niż w ciasnej kawiarni, tłoku i dusznej atmosfery. Oczywiście jest jeszcze trochę zimno, ale wiosną będzie ok. Z tego co wiem, to w Ciechocinku też tańczy się na deptaku i nie ma parkietu do tańca. :lol:
Abstynent666 widać, że nie byłeś w Świnoujściu, bo byś wiedział, że zdjęcie robiłem rano po otwarciu pączkarni i wierz mi, że po godz. 16 już pączki są wyprzedane co do jednego, a robią ich dużo. Ze sprzedaży tych pączków się utrzymują, czyli sprzedają ich bardzo dużo. W pobliżu jest druga pączkarnia i też wyprzedają pączki co do jednego, a obie są zamykane po wyprzedaniu wszystkich pączków.
To prawda ,jeszcze tam nie dojechalem ,strasznie daleko mam .A co do tancow na kostce to niewiem jak wam ale mnie nogi bola w kolanach ,zbyt duze opory ,ale to pisze laik jezeli chodzi o tance :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14588
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: GIENIA »

Abstynent :) i mnie noga boli w kolanie , dokąd nie zacznę tańczyć :lol: :lol:
Fakt , na parkiecie bucik sam jeździ ;) , na kostce ciężej się tańczy , ale jak dla mnie i Zbyszka , to wolimy takie klimaty niż zatłoczona kawiarenka , 6 m kw. parkietu do tańca i cały czas pracujące wentylatory nad głowami .... człowiek spocony od tej ciasnoty , bo stolik przy stoliku , a od góry chłodzi i powiewa ... masakra ....
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Abstynent ze mną teraz w Bursztynie była pani z Sanoka, czyli Bieszczady i jakoś do Świnoujścia dotarła, a Ty piszesz, że z lubelskiego masz daleko :roll:
Dla chcącego nie ma znaczenia odległość, bo ja mam 620 km i jeszcze daję radę jechać swoim samochodem.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Magnolie przy Rusałce z pączkami kwiatów przed odjazdem
Magnolie przy Rusałce z pączkami kwiatów przed odjazdem
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Oooo Rusaleczka jak miło zobaczyć.
ODPOWIEDZ