Świnoujście Trzygłow 26.01.23 -16.02.23

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście Trzygłow 26.01.23 -16.02.23

Post autor: zbigniew165 »

Jus do Trzygłowa jedzie Malutka41 26 stycznia, a ja już 24 stycznia melduję się w Bursztynie ok. 14.00.
Mój turnus zaczyna się w środę, ale jadę dzień wcześniej we wtorek.
Ja mam posiłki u siebie, ale informacja o Trzygłowie przyda się naszej koleżance.
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Świnoujście Trzygłow 26.01.23 -16.02.23

Post autor: malutka41 »

Tak podsumowując pobyt w Trzygłowie....
Sam obiekt tak naprawdę z poprzedniej epoki, wymagający już remontu. Ja miałam jedynkę w studiu na 1 piętrze, pokoik malutki, ale tragedii nie było. Minusem były nieszczelne okna i wiało trochę, mimo starań panów przy uszczelnianiu. Plusem było to, że było czysto. Panie pielęgniarki i pani na recepcji sympatyczne. Posiłki w Henryku nawet ok, nie podobało mi się jedynie wydzielanie chleba po 4 kromki +2 białego i 2ciemnego)
Dla mnie to było wystarczająco ale niektórym brakowało dla niektórych było za dużo i zostawiali (te zostawione panie wyrzucały do odpadów) Wg mnie lepszym rozwiązaniem byłby chleb w koszyczkach i nie wydaje mi się że więcej by go poszło
Zabiegi w Rusałce naprzeciw Trzygłowa, personel życzliwy. Plusem tego obiektu jest niewątpliwie odległość od promenady i morza.
Nie wiem jak inni kuracjusze ale ja pozytywnie wspominam ten pobyt. Pewnie można by doszukać się jakichś minusów i ponarzekać na standard, ale polubiłam Świnoujście i nawet nie przeszkadzało mi to.
W sumie w pokoju to tylko spałam 😂 średnia liczba km dzienna to 15 km, więc miałam okazję pochodzić za wszystkie czasy i zrelaksować się.
Pozdrowionka dla wszystkich znajomych
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście Trzygłow 26.01.23 -16.02.23

Post autor: zbigniew165 »

Malutka41 pisałem przed naszym wyjazdem, że spodoba się Tobie Świnoujście i miałem rację :lol:
Co do Trzygłowa, to też w nim kiedyś mieszkałem i wtedy musiałem chodzić na posiłki trochę dalej, bo do Światowida, ale ponownie wybrał bym go na pobyt, gdyby nie zwrot do Bursztynu.
ODPOWIEDZ