Sanatorium Uzdrowiskowe „MALWA” w Ustroń

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Bastek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 128
Na forum od: 20 sty 2022 15:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Sanatorium Uzdrowiskowe „MALWA” w Ustroń

Post autor: Bastek »

Witajcie. Mam taki, zamiar skorzystać z tak zwanych zwrotów z NFZ w tym 2023 roku. I zastanawiam się nad wyborem Sanatorium Malwa w Ustroniu. Czy jest wart .? Z tego, co czytam, opinie o tym. Sanatorium są dość dobre. Może ktoś był, nie dawno w tym Sanatorium. I może powie czy można Panią Doktor. Czy Pana Doktora? Poprosić o konkretne zabiegi. Czy lepiej nie sugerować, tych zabiegów. Raczej na pokój 1-osobowy z balkonem, nie mogę liczyć, ponieważ taki wyjazd może być z dnia na dzień . Lub mnie niż 14 dni przed terminem, turnusu. Ale może ktoś orientuje się, czy z NFZ można sobie zarezerwować pokój 2-osobowy z balkonem , do wykorzystania przez 1 osobę ? Do którego, piętra winda dojadę, ponieważ mi się nie uśmiecha latać po schodach. Z moim kondycja na 6 piętra po schodach. Czy pokoje 1-osobowe są w Studiu, czy może oddzielnie. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ