Persona non grata

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20190
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Persona non grata

Post autor: Felice »

To, że jesteś odmienny to widać na każdym kroku, w każdym słowie. Nikt temu nie zaprzeczy...
Mówiąc o szacunku uszanuj najpierw sam siebie, bo pisząc w taki sposób jak to robisz godzisz w swoją osobę głównie. Wolność słowa tak pojmujesz? Czytając twoje brednie nie miałam pojęcia że na tym to polega.
różnica między nami jest taka, że ja wiem co piszę... a ty piszesz co ci ślina na język przyniesie.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Persona non grata

Post autor: Hipokryt »

dani888 pisze: Mnie to już lepiej nie atakuj bo mam Ciebie w głębokim poważaniu . Jasne ?
(...)
... a może by tak dać dobry przykład kultury forumowej i zacząć od siebie :?: :roll:
dani888 pisze: (...)
Do mnie nawet nie pisz , zrozumiano ?
Takie prośby nie mają żadnej mocy prawnej forumowej :roll:
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Persona non grata

Post autor: moderator »

Hipokryt, takie prośby mają jak najbardziej moc forumową, ba! Nawet moc prawną. Jeśli ktoś wyraźnie prosi by do niego nie pisać, to powinieneś to uszanować. Zresztą z wzajemnością.

Moja propozycja jest taka, by wszyscy wszystko sobie wybaczyli wzajemnie. Mamy Wielki Tydzień, to doskonała okazja na tego typu rzeczy jak wybaczanie. Drodzy Państwo, zainteresowani i mniej zainteresowani, to naprawdę są błahostki w obliczu np. wojny obok nas, wobec chorób i śmierci, które dotykają wielu dla nas bliskich osób.

Proszę Was by dla sprawdzenia jak to będzie, zacząć już teraz - Hipokryt nie cytuje i nie wypomina innym co pisali, inni nie odpisują na posty Hipokryta w dotychczasowym niezbyt ładnym stylu.
Mniej prowokacji. Mniej drwin z drugiego człowieka. Mniej poniżania. Mniej wypominania. Mniej "a nie mówiłem". Mniej hipokryzji.
Myślę, że może być lepiej, trzeba jednak chcieć i zrobić pierwszy krok.

"I odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom" - takie motto na dobranoc i na najbliższy czas.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Persona non grata

Post autor: dani888 »

Moderatorze , to nie przejdzie skoro są osoby , które same są winne a grożą prokuraturą to jaki w tym sens ? Według mnie to już nic nie ma sensu na NS tym bardziej , że piszą o tym osoby , które były już tu od dawna i musiały zmieniać nicki bo załaziły wcześniej za skórę innym forumowiczom . Obecnie znów próbują rządzić . Na tym polega NS ?
Odnośnie Hipokryta to nie mam żadnych złudzeń , tym bardziej , ze ma poparcie pewnej pani a teraz już wiem , że nie tylko....więc nadal będzie robił co chciał .
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Persona non grata

Post autor: moderator »

Dani888, nie prosiłem by na zapas ocenić czy to przejdzie, czy nie. Prosiłem by zacząć od teraz, każdy od siebie i okaże się.
Podkreślam, niech każdy zacznie od siebie. Tylko tyle oczekuję.
Zapomniałem wczoraj tu założyć kłódkę. Zakładam teraz.
Zablokowany