Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

WOW ... ciężkie pytanie ... trudna odpowiedź . Na pierwszym miejscu ... Busko Zdrój ... , blisko Wawy ,byłam w WŁÓKNIARZU ... dobre warunki w A1 z dopłatą ... i w NIDA ZDRÓJ ... po zmianie prezesików podobno jest w porzo...
Duszniki ... zajefane ... jeśli ktoś lubi spokój ...polecam. Dobre zabiegi , piękna okolica. Bardzo chętnie pojadę po raz kolejny.
Jak lubisz duże zamieszanie i gwar ... to Kołobrzeg ... byłam w dawnym KOMBATANCIE ... obecnie PERŁA BAŁTYKU .. w listopadzie i było MEGA. Dagna , wszystko zależy od naszych upodobań , oczekiwań . Ja generalnie wolę spokojne miejsca .... gwaru , zamieszania mam po ... chusteczkę ...
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Dagna »

Ja też spokój wolę, ale na tańce pójść nie odmówię. Dziękuję :kwiat: w Kołobrzegu nie byłam tylko wątpię czy ktoś w czerwcu zwróci
Marek58
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 09 wrz 2020 12:28
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Marek58 »

Witam oczekujących.
Dagna nie przejmuj się. Ja dwa lata temu w czerwcu otrzymałem podwójny zwrot do Kołobrzegu. Dziś z kolejki otrzymałem Sanatorium Uzdrowiskowe Dla Dorosłych - Dąbki 25.08.23 - 15.09.23 przy nr 1400. Skierowanie do NFZ składałem 22.07.2022. Tym razem nie celowe było wydzwanianie o zwroty bo musiałbym wyjechać teraz. Przyjąłem, że wyjadę miesiąc po Ewiko i wiele się nie pomyliłem. Pozdrawiam wszystkich oczekujących.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ewiko »

Marku rozumiem że z przydziału jesteś zadowolony. Nic nie piszesz do którego sanatorium masz przydział. W Dąbkach byłam lata temu. Ololica oczywiście super , SUSMED niekoniecznie .... gratuluję i pozdrawiam.
Marek58
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 09 wrz 2020 12:28
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Marek58 »

Witaj Ewiko.
Dziękuję za gratulacje, z przydziału jestem zadowolony, termin wrześniowy również bym zaakceptował /sprawa urlopu/. Jeśli chodzi o nazwę sanatorium to tak określono w wyszukiwarce. Z podanego adresu wynika, że właściwa nazwa to Interferie Argentyt ul Wydmowa 17.
Serdecznie pozdrawiam.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Dagna »

No i nikt się nie chwali. Kolejka nadal przeskakuje ok 200 nr dziennie. Ale będę jednak polować na zwroty czerwiec-sierpień. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: To_ja_Jowita »

cisza??? nikt się nie chwali skierowaniami, ciekawa jestem kiedy ja dostanę przydział, mój numerek w kolejce to 8000, spróbuję może zwroty wydzwonic, ale to około czerwca, bliżej lata.
Pozdrawiam wszystkich kolejkowiczów tych cierpliwych i niecierpliwych
lope1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 14 sie 2022 09:22
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: lope1 »

Cisza bo przy numerze 1300 nadal brak przydziału.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: To_ja_Jowita »

Lope trzymamy kciuki za Twój trafny przydział, mam nadzieję, że znajdziesz chwilke przed wyjazdem i pochwalisz się gdzie i przy jakim numerze przydzielili Ci sanatorium.
Alusia221
Posty: 2
Na forum od: 13 kwie 2023 13:47
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Alusia221 »

Witam 😀
Przy numerze 1802 pojawiło się skierowanie: Krynica Zdrój, Leśnik Drzewiarz. Termin 23.08.-13.09. Wniosek złożony 30 sierpnia 2022. Do wniosku dołączyłam prośbę o przydział do Krynicy... I jest Krynica! Kocham góry :D
ODPOWIEDZ