ZAPALENIE STAW脫W 🔥

Tu mo偶na porozmawia膰 o swoich schorzeniach i by膰 mo偶e uzyska膰 porady innych u偶ytkownik贸w forum nasze sanatorium.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: ZAPALENIE STAW脫W 🔥

Post autor: Bibi2 »

Wiem, 偶e 艂atwo powiedzie膰 ale diagnostyka szpitalna jest dobrym wyj艣ciem ,
nawet je艣li poeksperymentowaliby z lekami , pomoc medyczna jest pod r臋k膮 .
Nie bro艅 si臋 Duszyczko, wszak to dla Twojego dobra
zdr贸wka 偶ycz臋 :)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 28 pa藕 2018 19:17

Post autor: Duszyczka »

Mo偶e i ulegn臋 ale z czasem :D .Teraz nie tak 艂atwo po艂o偶y膰 si臋 do szpitala w celach diagnostycznych.Nie mam plec贸w na te sprawy ani szcz臋艣cia.
Jesie艅 wszystko wyja艣ci..chyba....Napewno b臋d臋 rozmiawia膰 o tym z moim reumatologiem o ile b臋d膮 wskazania ku temu...Na razie w臋sz臋 co艣 na ten temat.
Zastanawia mnie tylko...czy przy zapaleniu staw贸w owe stawy. s膮 gor膮ce :roll: :?: Tak wyczytalam w google.Moje stawy raczej nie grzej膮 powy偶ej normy.Reszta. .i owszem hihi..
Pozdrawiam Was dziewczyny 馃槝
Awatar u偶ytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddzia艂 NFZ: 艢l膮ski

Post autor: BarbaraB64 »

Duszyczko niekoniecznie przy zapaleniu staw贸w widoczne jest zaczerwienienia i ciep艂ota w okolicach staw贸w, Ja na choruj臋 na zapalenie staw贸w od o艣miu lat i tylko kilka razy przy mocnym zaostrzeniu choroby mia艂am bardzo opuchni臋te , zaczerwienione z wyra藕n膮 ciep艂ot膮 stawy i z tego co s艂ysz臋 od innych chorych maj膮 tak samo , u mnie przewa偶nie wyst臋powa艂 b贸l bez wysi臋k贸w , najlepszym sposobem 偶eby przej艣膰 diagnostyk臋 w kierunku chor贸b staw贸w jest pobyt na oddziale , ja na samym pocz膮tku sama szuka艂am jakie badania zrobi膰 i robi艂am je prywatnie ale to by艂a droga przez m臋k臋 i kupa kasy wydana , potem w ko艅cu zdecydowa艂am si臋 na szpital ale te偶 nie od razu trafi艂am na konkretnego lekarza , w ko艅cu uda艂o mi si臋 trafi膰 na wspania艂膮 pani膮 doktor i od ponad roku mam przyznane leczenie biologiczne i nareszcie mog臋 w miar臋 normalnie funkcjonowa膰. Pozdrawiam Ci臋 Serdecznie i 呕ycz臋 abys trafi艂a na dobrego lekarza i szybko uda艂o si臋 postawi膰 trafn膮 diagnoz臋 bo w tych chorobach wa偶ne jest aby szybko wdro偶y膰 odpowiednie leczenie :kwiat:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz

Dzi臋kuj臋 Basiu. :serce:
Powiedz mi.czy masz b贸le ci膮g艂e czy w臋druj膮ce? Bo moje robi膮 sobie wycieczki po r贸偶nych stawach?..
Tobie r贸wnie偶 偶ycz臋 zdr贸wka. :serce: :serce: :serce:
Awatar u偶ytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz

Mia艂am cz臋sto w臋druj膮ce b贸le , czasami my艣la艂am 偶e co艣 ze mn膮 nie tak bo np . jeden dzie艅 bola艂 mnie bark , nast臋pnego dnia bark przesta艂 bole膰 a co艣 innego bola艂o i tak w k贸艂ko , bywa艂o 偶e k艂ad艂am si臋 spa膰 bez b贸lu a rano nie mog艂am z 艂贸偶ka wsta膰, jak masz mo偶liwo艣膰 to znajd藕 naprawd臋 kompetentnego lekarza kt贸ry zna si臋 na rzeczy , ja pierwszy raz trafi艂am na lekarza na NFZ kt贸ry nie zrobi艂 偶adnych bada艅 i od razu kaza艂 bra膰 Metotreksat w wysokiej dawce nie informuj膮c mnie co to za lek , nie przeprowadzi艂 wywiadu na jakie choroby si臋 lecz臋, jakie leki na sta艂e bior臋 etc. by艂am u niego raz i wi臋cej nie posz艂am jak w domu przeczyta艂am ulotk臋 Metotreksatu , potem zdecydowa艂am si臋 i艣膰 prywatne a wcze艣niej wyczyta艂am w necie jakie badania zrobi膰 aby albo potwierdzi膰 albo wykluczy膰 chorob臋 autoimmunologiczn膮 i z wynikami posz艂am prywatnie , zupe艂nie inne podej艣cie do pacjenta , lekarka bardzo mi艂a i dok艂adna , zleci艂a jeszcze kilka innych bada艅 i wdro偶y艂a leczenie , potem skierowa艂a mnie do Ustronia w艂a艣nie na oddzia艂 i tam reszt臋 bada艅 mia艂am i postawiono diagnoz臋. Prywatne chodzi艂am w sumie 5 lat a potem w Ustroniu w przyszpitalnej poradni zacz臋艂am si臋 leczy膰, jeden lekarz te偶 mi nie spasowa艂 bo przy leczeniu silnym lekiem nie robi艂 bada艅 kontrolnych, mia艂am sobie prywatnie robi膰 jak chcia艂am , wreszcie si臋 wkurzy艂am i przenios艂am si臋 do pani doktor kt贸ra kwalifikowa艂a mnie do leczenia biologicznego i od ponad roku zajmuje si臋 mn膮 , wspania艂a lekarka dla kt贸rej pacjent jest wa偶ny , mo偶na z ni膮 o wszystkim porozmawia膰 , wszystko dok艂adnie wyt艂umaczy a to bardzo wa偶ne . Duszyczko 呕ycz臋 Ci 偶eby艣 znalaz艂a dobrego lekarza kt贸ry postawi trafn膮 diagnoz臋 i szybko rozpocznie leczenie bo w tych chorobach to bardzo wa偶ne .
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Post autor: anezobk »

Basiu,masz racj臋 Ustro艅 te偶 postawi艂 mnie na ,,nogi,, dzi臋ki szpitalowi 偶yj臋 ,chodz臋 mog臋 si臋 porusza膰 bez w贸zka . Widzia艂a艣 mnie ,mia艂am przyjemno艣膰 Ciebie pozna膰 na kuracji r贸wnie偶 w Ustroniu. Je偶eli leczenie i diagnostyka to tylko w Szpitalu Reumatologicznym w Ustroni, mam daleko bo ponad 300 kilometr贸w ale po pomoc tylko tam.Pozdrawiam wszystkich .
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz

No to teraz ju偶 wystraszy艂y艣cie mnie :shock: .U mnie reumatolog贸w mo偶na policzy膰 na palcach jednej r臋ki.Doslownie.... :( Jest mi wiadomo o tylko 3-ech a to Ustronia mam szmat drogi.. :cry:
Jak tam mo偶na dosta膰 si臋 na oddzia艂 szpitalny???
Pozdrawiam serdecznie .Kochane jeste艣cie.. :serce:
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Post autor: anezobk »

Duszyczko, sprawd藕 poczt臋.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz

Dzi臋kuj臋 Wam jeszcze raz 馃槝馃槝馃挄
Awatar u偶ytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz

Duszyczko potrzebne skierowane jest, mo偶e nawet by膰 od lekarza pierwszego kontaktu i je偶eli zdecydowa艂a by艣 si臋 na ten Ustro艅 to dobrze 偶eby by艂o na skierowaniu wpisane 偶e do tego szpitala, kiedy艣 pierwszy raz czeka艂o si臋 na przyj臋cie miesi膮c , nie wiem jak jest teraz , Ja od poniedzia艂ku id臋 na oddzia艂 i w normalnym trybie czeka艂am na przyj臋cie 5 miesi臋cy , jak by艂am poprzednio na kwalifikacji do biologii to mia艂am skierowanie jako pilne i wtedy przyj臋cie by艂o w ci膮gu trzech tygodni. Je艣li chcesz to jak tam b臋d臋 to mog臋 zapyta膰 jaki teraz jest czas oczekiwania przy pierwszym pobycie.
ODPOWIEDZ