zmiana miejscowości uzdrowiska

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
mechanik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 31 sty 2018 21:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

zmiana miejscowości uzdrowiska

Post autor: mechanik »

witam otrzymaliśmy z żoną skierowanie do szpitala uzdrowiskowego krystyna w busku zdrój , naszym marzeniem było morze . czy jest sens prosić o zmianę [ mamy skierowanie od 21 września ] ;)
mirka333
Posty: 2
Na forum od: 16 lis 2022 16:51

Re: zmiana miejscowości uzdrowiska

Post autor: mirka333 »

Oczywiście że warto, mąż napisał taką prośbę i otrzymał zmianę terminu i miejsca pobytu z Wieńca na Krynicę i to w sierpniu.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: zmiana miejscowości uzdrowiska

Post autor: Felice »

Może i warto, ale czy jest możliwość. Nie wszystkie ośrodki mają umowy na leczenie szpitalne. Jeżeli Krystyna to pewnie narząd ruchu lub kardiologia. Z tego co wiem nad morzem nie ma zbyt wiele miejsc, a jeszcze niekoniecznie Mazowiecki może tam kierować.
Ja bym nie ryzykowała, bo w naszym oddziale łatwo nie jest. Może się okazać, że wyboru nie ma, bo dzielą już miejsca na koniec roku.
mechanik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 31 sty 2018 21:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: zmiana miejscowości uzdrowiska

Post autor: mechanik »

sory pomyłka , skierowanie mamy od 21 sierpnia , trochę się obawiamy tej krystyny w busku [ niektóre op :shock: inie nie były zbyt pozytywne ]
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: zmiana miejscowości uzdrowiska

Post autor: Felice »

Między innymi moja opinia nie była pozytywna … złożył się na to cały zbieg okoliczności. W szczegóły nie wchodzę, bo wolałabym o wszystkim zapomnieć. Jedziecie jako małżeństwo, więc nie macie obaw o pokój. Jeżeli dostaniecie w nowej części to warunki bardzo dobre. Położenie Krystyny rewelacyjne. Niektórzy są zdania, że to jeden z lepszych ośrodków w Busku. Termin świetny , Busko gwarantuje zawsze dobrą pogodę. Zbawienna moc siarki powoduje , że radziłabym Wam nie zmienianie.
ODPOWIEDZ