Lądek Zdrój od 30 maja

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Beatusia
Posty: 3
Na forum od: 23 maja 2023 12:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Lądek Zdrój od 30 maja

Post autor: Beatusia »

Witam Kuracjuszy.
Czy ktoś może jedzie z Warszawy do wojskowego w Lądku od 30 maja do 20 czerwca ?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój od 30 maja

Post autor: Felice »

Ja jadę nieco później bo 3 czerwca, też z Warszawy.
Beatusia
Posty: 3
Na forum od: 23 maja 2023 12:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Lądek Zdrój od 30 maja

Post autor: Beatusia »

To spotkamy się na miejscu, ja pierwszy raz, cała w stresie. Myślałam, że się z kimś zabiorę bo kiepski dojazd. A Ty czym planujesz dojechac?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój od 30 maja

Post autor: Felice »

Pociągiem do Wrocka, dalej jak się uda...autem albo z Wrocka, albo z Kłodzka.
kapete
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 23 sty 2023 19:23
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Lądek Zdrój od 30 maja

Post autor: kapete »

Dojazd wcale nie jest taki kiepski...
Pociąg do Wrocławia ok 7.30 (jeżeli mnie pamięć nie myli), przesiadka na pociąg do Kłodzka ok 12 i dalej autobusem (na jednym bilecie).
Zdecydowanie korzystniej niż Flixbusem (w Kłodzku wysadza ludzi w środku "niczego" i bez taksówki nie dostaniesz się nigdzie).
Na miejscu trzeba już wziąć taksówkę. Niby nie jest bardzo daleko, ale z walizką czy torbą podróżną trochę słabo. Ostatnio wsiadały po 3 osoby i po 10 płaciły.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój od 30 maja

Post autor: Felice »

Też wyjeżdżam tym pociągiem po siódmej z Warszawy.
Ja mam o tyle dobrą sytuację, że do Kłodzka zawsze ktoś po mnie wyjedzie. FlixBus o ile pamiętam ma przystanek przy bazarze w samym centrum miasta.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1863
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Lądek Zdrój od 30 maja

Post autor: ZAGUBIONY »

Witam jak napisała Kapeta wywalą w Lądku w środku niczego :lol: :lol: dosłownie kiedyś stały tam taryfy ale od dawna nie widziałem tam żadnej no chyba że w dniu początku turnusu , więc taka rada wcześniej poszukać numeru TAXI ( Ps . wiele razy podawałem w wielu postach ale admin kasował ) by po przyjezdzie zadzwonić po autko . Fakt nie jest daleko ale z tobołami w nieznanym mieście i po podróży nie ciekawa perspektywa . Zwłaszcza do Jubilata , Wojskowego . :kwiat:
Beatusia
Posty: 3
Na forum od: 23 maja 2023 12:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Lądek Zdrój od 30 maja

Post autor: Beatusia »

Autobusem taki sam czas i tylko jedna przesiadka w Kłodzku. Trochę mnie przeraża 7 godzin w autobusie, więc rozważam podróż samochodem. Jakby ktoś był chętny to proszę o kontakt. Zawsze to trochę taniej.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1863
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Lądek Zdrój od 30 maja

Post autor: ZAGUBIONY »

Będącym w Lądeczku i okolicach polecam wyprawę do Jaskinia Niedźwiedzia – najdłuższa jaskinia całych Sudetów, położona w Masywie Śnieżnika, w dolinie Kleśnicy, w pobliżu wsi Kletno. Odkryta podczas eksploatacji kamieniołomu marmuru w 1966 roku, w obrębie wzniesienia Stroma :serce:
ODPOWIEDZ