Lądek Zdrój Jubilat od 24 października

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Lądek Zdrój Jubilat od 24 października

Post autor: Ciekawska »

Witam serdecznie ponawiam pytanie czy może mi ktoś odpowiedź jakie są warunki w Jubilacie.Naczytalam się różnych opinii i trochę się obawiam.Nie jestem wybredna liczę na dobre towarzystwo i to mi wystarczy. Czy to prawda,że na zabiegi trzeba chodzić do innych ośrodków? A może ktoś z Gniezna się wybiera.
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Re: Lądek Zdrój Jubilat od 24 października

Post autor: Ciekawska »

Cisza nic się nie dowiem szkoda .
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Lądek Zdrój Jubilat od 24 października

Post autor: jacky6 »


Jest bardzo bogaty dział łądecki, tamże moja stara relacja z Jubilata - ale jara bo od lat niewiele się tam zmienić mogło, co najwyżej poprawić.
Po prostu wpisz do lupki Lądek i stanie się światło.

:mrgreen: :ugeek:

Krzy66
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 06 kwie 2023 20:24
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Lądek Zdrój Jubilat od 24 października

Post autor: Krzy66 »

Wróciłem z Jubilata 31.05.
Warunki w pokojach (byłem z żoną ) lata 70 nie ma szału, ale jest czysto i naprawdę da się wytrzymać, duży minus to nieczynne balkony, ale dawaliśmy radę, sznurek rozwieszony i przez okno można wywiesić ręcznik itp. Jedzenie smaczne. Zabiegi częściowo na miejscu inne w innych ośrodkach, najdalej 12 minut spacerkiem. Generalnie jesteśmy zadowoleni chociaż nie mamy porównania bo byliśmy pierwszy raz w sanatorium. Dyskoteki "Pod Wąsem" polecam.
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Re: Lądek Zdrój Jubilat od 24 października

Post autor: Ciekawska »

Dziękuję bardzo.A możesz mi powiedzieć czy w pokojach są czajniki elektryczne .
aur
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 02 lut 2020 22:54

Re: Lądek Zdrój Jubilat od 24 października

Post autor: aur »

Są czajniki w pokojach.
Jeśli chodzi o lodówkę, to akurat w naszym pokoju nie było, ale nie była nam w zasadzie potrzebna, bo jedzenie było dobre i smaczne. Wspaniałe sałatki! "Jubilat" ma własną kuchnie i nie korzysta z kateringu.
Pokoje czyste, schludne. Personel sprzątający, obsługa kuchni, stołówki niezwykle miła i uczynna. Baza zabiegowa bogata, ale ciągle wędrówki między domami sanatoryjnym, w których są te zabiegi, mogą być męczące.
Lądek-Zdroj jest uroczy, pełen zieleni (byłam w maju tego roku) park sanatoryjny dobrze utrzymany. Na obrzeżach miasta dużo jednak pustostanów i zaniedbania.
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Re: Lądek Zdrój Jubilat od 24 października

Post autor: Ciekawska »

Bardzo dziękuję.Ja dopiero w październiku wyjazd ale cóż może będzie piękna jesień .
Awatar użytkownika
tanganika
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 01 lis 2013 10:48
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lądek Zdrój Jubilat od 24 października

Post autor: tanganika »

Witam i proszę o info, czy są udogodnienia dla osób mniej sprawnych, czy są windy w budynku Jubilata ? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Re: Lądek Zdrój Jubilat od 24 października

Post autor: Ciekawska »

Halo halo czy ktoś mnie słyszy z kim się spotkam 24 października w Jubilacie. :D Czy Gniezno lub okolice się wybierają
ODPOWIEDZ