dom zdrojowy nr.1 jelenia gora

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

dom zdrojowy nr.1 jelenia gora

Post autor: rak1946 »

witam otrzymalamskieroanie dom zdrojowy nr 1 rehabilitacja dla doroslych w szpitalu uxdrowiskowym jelenia gora -cieplice czy ktos moglby podzielic swiezymi wiadomosciami na temat tego sanatorium bylabym bardzo wdzieczna ,milego dnia pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Re: dom zdrojowy nr.1 jelenia gora

Post autor: Ciekawska »

Witam serdecznie .W domu zdrojowym byłam w 2021roku na przełomie października i listopada .Pobyt wspominam do dzisiaj.Bardzo dobre podejście do rehabilitacji jedzonko dobre przepiękne okolice jest co zwiedzać.Na miejscu jest nawet możliwość prania za drobną opłatą.Zabiegi na miejscu a wieczorkiem polecam zabawy taneczne w Pałacu Zdrojowym.Dla każdego coś miłego .Bardzo chciałam w tym roku też dostać przydział do Cieplic ale niestety nie udało się dostałam Lądek Zdrój w Jubilacie ,mam nadzieję ,że pobyt będzie udany .Życzę udanego pobytu.
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: dom zdrojowy nr.1 jelenia gora

Post autor: rak1946 »

Bardzo dziękuję za informację milego dnia
Joanna28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 76
Na forum od: 01 kwie 2016 21:47
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: dom zdrojowy nr.1 jelenia gora

Post autor: Joanna28 »

Ciekawska pisze: 30 maja 2023 13:40 Witam serdecznie .W domu zdrojowym byłam w 2021roku na przełomie października i listopada .Pobyt wspominam do dzisiaj.Bardzo dobre podejście do rehabilitacji jedzonko dobre przepiękne okolice jest co zwiedzać.Na miejscu jest nawet możliwość prania za drobną opłatą.Zabiegi na miejscu a wieczorkiem polecam zabawy taneczne w Pałacu Zdrojowym.Dla każdego coś miłego .Bardzo chciałam w tym roku też dostać przydział do Cieplic ale niestety nie udało się dostałam Lądek Zdrój w Jubilacie ,mam nadzieję ,że pobyt będzie udany .Życzę udanego pobytu.
W jakim terminie będziesz w Jubilacie? Ja dostałam
Skierowanie do Jubilata od 11 lipca.
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Re: dom zdrojowy nr.1 jelenia gora

Post autor: Ciekawska »

Dopiero 24 października.Przydział dostałam szybko ale niestety odległy termin.
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: dom zdrojowy nr.1 jelenia gora

Post autor: rak1946 »

Jestem z wielkop.i również dostałam już przydział na listopad niestety mało osób odpisuje na warunki w domu zdrojowy w cieplicach czyżby nikt nie dostał tam przydziału milego dnia
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Re: dom zdrojowy nr.1 jelenia gora

Post autor: Ciekawska »

Witam ja też z Wielkopolski.Tak jak już pisałam ja byłam zadowolona z pobytu i zabiegów .Miałam super współlokatorki (byłyśmy 3 na pokoju) .Jedzonko dobre jest co zwiedzać naprawdę nie masz co się obawiać .Jak ci zależy na 1 to nawet jak przyjedziesz rano to marne szanse ,ja byłam o 7 a i tak jedynek brak a 2 dla małżeństw .
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: dom zdrojowy nr.1 jelenia gora

Post autor: rak1946 »

A jak z dojazdem pociag autobus proszę podpowiedzieć ja jadę na poszpitalne rehabilitacyjne na 28 dni
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Re: dom zdrojowy nr.1 jelenia gora

Post autor: Ciekawska »

To jeszcze zależy skąd .Ja jechałam autem ale z tego co wiem z Gniezna było dość fajne połączenie
ODPOWIEDZ